SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK CWICZYC PRZY CYLKU METANABOLEM ??????????????????????????????????????????????????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 574
no włąsnie za 6 tyg koncze trening na mase potem 2 tyg regeneracyjnego i 50 tabsów metki ....... i jak cwiczyc do tego >> skoro teraz cwicze 3 dni -jedna partia tygodniowo to przy mecie mam jechac codziennie przez 6 dni ??
i co po mecie regeneracja 2 tygodnie i dalej na mase ????
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 574
hehe wiecei co thx ale wlasnie postanowilem zrezygnowac z mety :) narazie sie wezme za kreatynke i odzywki jeszcze ........ ale moxzecie jeszcze doradzac, kiedys sie rzyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Na mwtanabol to Ty jesteś jeszcze za młody,ale zależy co chcesz osiągnąc.Na masie możesz być cały czas,większość robi mase po to żeby się puźniej ładnie wyrzeźbić.A co do ćw. to ćwicz bardziej intensywnie. A najlepiej to zaczekaj na wypowiedzi innych

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 574
no dobra rozumiem na mase ale to bym tylko 3 razy w tyg cwiczyl !!!!! a słyszalem ze powinno sie przynajmniej 5 razy tyg cwiczyc zeby to gowno spalic wiec trening na mase chyba odpada

npo chyba ze
PN klata
WT tric
SR plecy
CZW bbic
PT BARY
SOB brzuch nogi
to by bylo na mase
albo
PN klata bic
WT plecy bic
SR bary nogi brzuch
CZW znow klata tric
PT znow plecy bic
SOB znow bary nogi brzuch ??
ten drugi chyba lepszy co ?? w pierwszym za malo cwiczen jak na jeden dzien i chyba nie wykorzystam tej metki co sie nałykam ????? CO WY NATO
a sog juz polecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Hmmmmm.Co Ty chcesz to poprzepalać.
Pon
klata biceps
Wt
plecy przedramie
PT
biceps i triceps w superseriach
Sobota
brzuch bary
Niedziela
Uda łydki
Trzymaj się tego planu a będzie dobrze.
A co do soga to jakoś nie doszedł

Troche metki dla sylwetki :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
albo żle zrozumiałem albo chcesz łykać metę podczas regeneracji?
ja stosuje metodę treningu cyklicznego. rok dzielę na ok. osiem cykli treningowych. jest w tym miejsce na 1 miesięczny wypoczynek wchodący w skład cyklu regeneracji i oznacza przerwę w treningach. stery biorę w czasie zaawansowanego cyklu na masę który oznacza dla mnie cwiczenie 5 razy w tygodniu ponieważ nie ćwiczę wtedy zbyt wielu grup mięśniowych na raz. generalnie trening cykliczny przypomina tapering znany z cyklu sterydowego tzn. stopniowo zwiększasz objętość i intensywność treningu i dochodzisz do szczytu, który oznacza trening typowo masowy. później aby uniknąc przetrenowania zmniejszasz objętość i intensywność treningu dochodząc do przerwy na odpoczynek. ja odpoczywam ok. miesiąca w roku stosując w tym czasie cwiczenia aerobowe a trening siłowy rekraacyjnie. schodząc z cyklu treningowego na masę schodzisz jednocześnie z cyklu sterydowego. potem masz trening podtrzymujący i wtedy mależałoby zadbać o podtrzymanie masy pocyklowej stosując np. kreatynę jak w okresie nasycenia (dzięki takiemu zabiegowi unikasz szybkiego odwodnienia i straty wagi)oraz o odblokowanie- w zależności od stosowanego leku- w twoim przypadku ok 50 tabsów metki odblokowanie nie jest moim zdaniem konieczne ale musiałbyś zadbac o osłone wątroby- sylimarol lub hepatil a najlepiej heparegen (niestety na receptę) i żołądka -lakcid .
jesli chodzi o samą zawartość treningu to gdybym chciał ci podać swoje cykle treningowe musiałbym zapisać kilka stron. generalnie powiem tyle że po przerwie zaczynam od treningu ogólnorozwojowego- 1 miesiąc potem co miesiąc zmieniając trening pod względem jego objętości. w szczycie na mase dochodząc do 12 serii na jedną grupe mięśniową np. klatkę z jednym tylko powtórzeniem max ciężarem w ostatniej. później stopniowo zmniejszam ilość serii i zwiększam ilość powtórzeń. razem cwiczę tylko grupy tzw. antagonistyczne np. klata- plecy lub biceps-tryceps bo wtedy ćwicząc jeden mięsień rozciągasz ten ćwiczony wcześniej. dla mnie to pasuje chociaż są rózne szkoły.
zajmując sie kulturystyką ok 10 lat stosowałem różne formy treningu. cwiczyłem nieregularnie i przeważnie waląc tylko "na masę" -to niewiele daje. po pewnym czasie osiągasz w ten sposób stagnację. stosując trening cykliczny zaskakujesz swoje mięśnie co miesiąc innym rodzajem bodźców zapewniając im możliwość regeneracji. nie uzyskasz w ten sposób błyskawicznych przyrostów ale ćwicząc regularnie osiągniesz trwały i stopniowy przyrost masy mięśniowej. nie jestem fachowcem lecz samoukiem i uczyłem sie na własnych błędach i teraz widzę że taki trening ma sens. sterydy tak i owszem ale sięgnij do działu trening i dieta oraz suplementacja bo wtedy stworzysz kompletny i swój własny system treningowy.
jeśli nie znajdziesz nigdzie kompletnego rozkładu treningu cyklicznego to daj znac jesli będziesz tym zainteresowany.3- maj się.

NIE MA ZABAWY BEZ OPRAWY!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Cześć ggobo mógł byś zajrzeć do Tematu: PYTANIE DO FACHOWCÓW i udzielić mi kilku rad co do napisanej mojej wypowiedzi.Z góry wileki THX

Troche metki dla sylwetki :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 574
hmm dziki gobo sog polecial ale mozna jasniej ??? bo coisk nie kumam tej twojej calej wypowiedzi wiec bede zobowiazany jak
1. podasz mi plan treningowy na ten cykl metanabolem , tak zeby zwikszyc na maxa mase
2 co po tym cyklu (jaki trening, regeneracja?? na amse dalej ??)
3. jak mozesz to mi to rozpisz mi ten caly cykl roczny
z góry wieklie dzieki
))))))(((aha i tak teraz jade tez na mase trening i za 5 tyg go koncze wtedy mam i wtedy 2 tyg treningu regeneracyjnego i ten cykl metką
a do metki sylimarol, białko , resztki mega massu 2000, po cyklu kreatynka 250 mg no i w witaminki sie zaopatrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
mówiłem, żebyś zajrzał do innych działów a ty idziesz na łatwiznę i chcesz na gotowo rozkład ćwiczeń. w gazetach kulturystycznych masz dużo wskazówek jak zrobic trening cykliczny- co do doboru ćwiczeń polecam "atlas ćwiczeń fizycznych" ale w gre wchodzą i tak ćwiczenia podstawowe ze sztangą i sztangielkami. dobra wyślę ci plan jak wrócę do domu bo tutaj gdzie jestem nie mam warunków do dłuższego pisania.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 574
ok wielki dzieki , sorki ze cie wykorzystuje ale po prastu chce miec jaknalepszy ten plan z gory dzieki aha odezwioj sie na gg najlepiej moj nr 1348223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 574
elloooo gobo obiecales mi coś............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
mam straszny zap..dol w pracy sorry ale to wymaga nieco czasu. na pewno sie odezwę.

NIE MA ZABAWY BEZ OPRAWY!

Kingsajz dla każdego!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca durabolin

Następny temat

Clen + Winstrol przy diecie redukcyjnej

WHEY premium