SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciulaty Start - Odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Cześć , kiedyś zaczynałem cykl praktycznie nic o tym nie wiedząc i brałem

10 strzałów Cidotestonu 10 susty i całą apmułke Testosteronu Genesis 250 i do tego Deke w fiolce , 2 tygodnie od ostatniego strzału pamietam że zażyłęm listek clomidu i nic więcej . teraz po 6 miesiacach przychodze z pytaniem

napawno jestem dalej zablokowany i chce sie odblokować od czego zacząć ?

Prygnol 5000 i 2 listki Clomidu z tego co wyczytałem chce zacząć kuracje od nowa z instrukcjami które sa podane na forum bo każdy mówi co innego .

Dzieki za wyrozumiałość i pomoc nie hejtowanie że jak sie nie umie to sie nie bierze .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
Podejdz do swojej przychodni ewentualnie szpitala lub laboratorium i tam wszystkiego sie dowiesz co za ile i jak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Dlaczego sadziesz, ze dalej jestes zablokowany? Cos Ci dolega? Badania robiles? Od tego zacznij.

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2014-02-22 15:47:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dokładnie jak Aras badanie hormonów i zobaczyć co sie dzieje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
jak zrobić i gdzie badanie hormonów . Każdy u mnie mówi że jak sie nie odblokowałęm to musze sie odblokować nie jest tak ? jak nie gdzie zrobić jakieś badanie etc , jestem zielony w tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
W labach lub szpitalu. Zeby sie odblokowac muszisz wiedziec na czym stoisz. W ciemno chcesz brac sermy? Glupota.

Zadalem CI pytanie czy cos Ci dolega? Czy jest wszystko wporzadku a "odblokowac" sie chcesz po 6 miesiacach bo zapomniales tego zrobic wczesniej.

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2014-02-22 18:17:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Jeśli jesteś w Pl, to z badaniami nie ma żadnego problemu. Zrób przynajmniej: estradiol, test całkowity i prolaktynę. Jak będziesz miał wyniki, to wklej do tematu i się zobaczy. Koszt około 20 pln za jeden składnik.

Bez badań, to nie ma co podejmować jakichkolwiek działań, bo byc może jest wszystko ok, więc po co dodatkowo mieszać w hormonach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
adrianslask
jak zrobić i gdzie badanie hormonów . Każdy u mnie mówi że jak sie nie odblokowałęm to musze sie odblokować nie jest tak ? jak nie gdzie zrobić jakieś badanie etc , jestem zielony w tym



lepiej nie słuchaj tych doradców

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Nie jest tak jak kiedyś możliwe że se wkrecam ale wydaje mi sie że moja sprawność sexualna nie jest taka jak kiedyś . poprostu nie reaguje tak jak kiedyś . Da rady gdzieś kupić jakieś testy na hormony ? z czego wiem to klomid jest na przesadke a prygnol na jaja . bralem tylko klomid a prygnolu nie może dlatego tak jest ? Ponawiam pytanie co kupić by zrobić test na hormony , pieniadze najmniejszym problemem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
a powiedzcie czy byłby problem gdybym teraz poprostu zażył ten prygnol ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
teraz za późno, zrób badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 6032 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129144
Czy to takie trudne zrobić badania i wiedzieć na czym stoisz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka, enanthat,wino czy deka, susta,wino?

Następny temat

Tłusta ciecz wypływająca z miejsca po zastrzyku

WHEY premium