SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Citropepsin a wchłanianie białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5213
Z ulotki: "Citropepsin jest lekiem zawierającym jako substancję czynna pepsynę - enzym uczestniczący w procesie trawienia białek. [...]"

Czy to znaczy, że zażywając ten lek mogę zwiększyć wchłanialność/przyswajalność białka do organizmu? (Wiem, że wpływa na apetyt, ale to mnie nie interesuje, bo nie mam z tym problemu.)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
tylko pod warunkiem, ze masz problemy enzymatyczne, w innym wypadku nie polepszy ponad stan
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5213
Dzieki za odpowiedź. Myślałem, że odkryłem magiczny środek który zrewolucjonizuje żywienie :P
a tak z ciekawości - jak ocenić czy mam problemy enzymatyczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
ja zazwyczaj oceniam po odczuciach subiektywnych.
1wzdecia
2gazy
3bulgotanie w zoladku
4.luzny stolec

to sa dosc glowne objawy czy masz za duzo jakiegos makrosa w diecie i po prostu nie ulega on calosciowemu strawieniu.

wyjscie jest czasem dorzucenie enzymow trawiennych, ale jak pokazuja obecne trendy, u naturali zbyt duza ilosc bialka i tak nie jest wykorzystywana na procesy bydulcowe, wiec trzeba znalezc swoj zloty srodek.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

informacje o suplemętach

Następny temat

EVOTEST 267g i ANABOLIC DREAM

WHEY premium