SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cisnienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Siemanko. Więc jak w temacie ale zacznę od początku. Dwa tygodnie temu zacząłem cykl na boldzie po pierwszym klapsie wsio charaszo, no i wczoraj poszedł drugi szot po którym zacząłem się dziwnie czuć tzn. pikawka dość szybko stuka wieczorem lekki popi***ol w oczach ogólnie skutki takie jak na zjeżdzie po dragach. Tak się zastanawiam dlaczego nie miałem tak po pierwszym strzale. Czy powodem jest to że wzrosło stężenie środka w organizmie czy co?
Moje dawki to 400 e7d.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
a co to sa te beta blokery?? hamuja jakos arytmie bo tez miewałem za duze ciśnienie i pozniej jeszcze własne wkręty schiza..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Dodam że na drugi dzień czyli dzisiaj czuje się tak samo tylko z oczami lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ale kujesz tylko samego bolda 400mg e7d nic wiecej? w jakim celu?

moze cos sobie wkrecasz lub jest to spowodowane czym innym. jakiego bolda kujesz?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Narazie sam bold z E.F.P. nie wkręcam sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Chodzi o to ,że po pierwszym klapsie nic tydzień minąl, a po ty drugim już po ok. godz tak się zaczęło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Po samym boldzie nie powinno ale kazdy inaczej reaguje.Mi się tak zdarzyło dopiero w 5 tygodniu właśnie pare minut po huku bolda z tym że brałem z teściem.Okazało się że ciśnienie poszło w górę.Ale czy u ciebie tak jest? nie wiem... zmierz sobie i zobacz

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
moze wpusciles trochęsoku w żyłę.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
sprobuj z czosnkiem jak nie przejdzie cos mocniejszego na obnizenie cisnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Czosnek omege itp. chrupie na bierzaco, w zyle raczej nie trafilem bo krwi nie bylo, sprawdzalem cisnienie w normie ale nie rowne no i tak wlasnie sie czuje jest luz, a za chwile serducho pika szybciej i napad ciepla na twarzy. Mam nadzieje ze przejdzie bo az sie boje nastepnego strzala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
kiedyś czytałem taka książkę o sterydach, bodajże "czarna księga" i tam pisali, że jednym ze skutków ubocznych stosowania bolda może być bardzo nieregularna praca serca, może akurat tego doświadczasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
zaburzenia jakies elektrolitowe,nie lekcewaz tego,to jest bardzo nieprzyjemne odczucie te nagle zmiany rytmu pracy serca,i jesli sa spowodowane jedynie zaburzeniami gospodarki elektrolitowej to jeszcze mozna to wyregulowac .

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do najbardziej doświadczonych

Następny temat

CZĘSTY SEX a SAA i CYNK. WAŻNE INFO

WHEY premium