SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cisnienie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1005
Cisnienie w spoczynku mam w miare dobre, jednak juz przy malym bardzo wysilku potrafi urosnac kolosalnie takie sa objawy. Zaczynam sie martwic coraz bardziej : (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1005
Tragedia takie cisnienie, poczekam na ta wizyte u kardiologa mam ndzieje ze to nic powaznego....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699729
żadna tragedia
już nie panikuj
mierz 3 razy dziennie ciśnienie - rano ,popołudniu i wieczorem
ciśnienie mierz w spoczynku
nie musisz odrazu uderzać do kardiologa ,wystarczy lekarz pierwszego kontaktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1005
Jechalem dziś autem a to chyba nie taki duży wysiłek i miałem 172/67 to jest różnica prawie 100 . Nie ma się co oszukiwać prawa komora chyba nie daje rady jest niewydolność i nie sadze ze wróci to do normy, poczekam do tej wizyty u kardiologa, jak będzie to cos poważnego to nie wiem nawet czy będę się bawić w leczenie :/ przepraszam za takie wielki litery nie mam pojęcia jak to wyłączyć

Zmieniony przez - icesun w dniu 2013-07-13 00:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3237
czytając to szukam szczeny bo mi gdzieś wypadała..... nigdy nie koksiłem, nigdy też nie wchodziłem do tego działu, dzisiaj wszedłem 1wszy raz z ciekawości i to jest 1wszy artykuł który czytam, cieszę się że nigdy nic nie brałem i na 100000% nie wezmę .... powrotu do zdrowia życzę i może jednak warto odpuścić te mocniejsze suple.

Zmieniony przez - delvin w dniu 2013-07-13 09:13:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
kreciles aero podczas cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
icesun
Jechalem dziś autem a to chyba nie taki duży wysiłek i miałem 172/67 to jest różnica prawie 100 . Nie ma się co oszukiwać prawa komora chyba nie daje rady jest niewydolność i nie sadze ze wróci to do normy, poczekam do tej wizyty u kardiologa, jak będzie to cos poważnego to nie wiem nawet czy będę się bawić w leczenie :/ przepraszam za takie wielki litery nie mam pojęcia jak to wyłączyć

Zmieniony przez - icesun w dniu 2013-07-13 00:33:18

Pewnie miałeś jakąś chorobę kardiologiczno-waskularną od początku i po prostu ten jeden cykl tylko uwypuklił. Od jednego cyklu Ci się nic stało.

Druga sprawa, że prawdopodobnie sobie wkręcasz i od tego Ci ciśnienie rośnie, bo się boisz a to normalna reakcja.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1005
No tak to jest pewne ze od 40 dni na propku nic by sie nie stalo, tez tak uwazam ze mialem jakas wade genetyczna a sok to troche przyspieszyl. Rano mam cisnienie normalna, ale EKG wykazalo ze serce jest powiekszone no i po minimalnym wysilku potrafi byc 170 : / Tak krecilem aero na cyklu, do diety tez sie przykladalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Palisz papierosy? Ja też podczas wysiłku mam wysokie ciśnienie, to normalne chyba, że jesteś maratończykiem. Holtera miałeś robionego?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1005
Sporadycznie cos tam palilem teraz juz nic, holter pewnie bedzie. Ale czy jazda samochodem to taki wysilek zeby miec cisnienie 170? A druga sprawa ze rosnie mi tylko to gorne, a dolne zostaje bardzo dobre, i to jest niepokojace.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolongatum deca grecka nie dziala

Następny temat

Pomoc w dobraniu supli

WHEY premium