SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cios z banii ???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nabiłem sobie w sobotę siniaka na bani, jak "pokłoniłem" się przed ochroną lokalu. Może macie jakieś porady jak tego uniknąć??? Którą częścia czoła uderzać? Mam 194 cm wzrostu i 138 kg wagi.
Czekam nawet na najgłupsze porady :) Trochę może wyobrażnię wam rozruszam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ha,nadzialem sie,i to jak!
bedac w niemczech tak kolo 96 roku narozrabialem troche na undergrandowej technotece(a moze to byl jakis dark rave?.W szczegoly nie bede wchodzil,tak czy siak po raz pierwszy w zyciu zlamalem czlowiekowi szczeke(o czym dopiero na drugi dzien sie dowiedzialem),w samoobronie oczywiscie .
Na drugi dzien straszny kac(wtedy jeszcze jako nieodpowiedzialny gowniarz raczylem sie roznymi uzywkami),i wychodzi taki kolo 30 stki.Malutki,drobniutki.Idzie wmoja strone,dopiero na pare metrow zobaczylem ze chyba ma zle zamiary.Ale zlekce sobie wazylem kolesia.Myslalem ze jeden kop i po nim.
Kiedy sie obudzilem 15 min pozniej,dotarlo ze byl to brat tego kolesia z dnia pop. irlandczyk,i ze byl jakims tam mistrzem wagi piorkowej........Znokaucil mnie w pol sek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13369
Dokladnie nie wiadomo, ktora czescia czola najlepiej uderzac - jedno jest pewne - musisz czolko utwardzac np. cyklicznym stukaniem w betonowa sciane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2905
Jedno jest pewne wal go czołem w morde (okolice szczęki lub nosa)hehe

"Tańczę jak motyl i kłuję jak pszczoła"
Zobaczcie i ocencie też moją stronkę ze śmiesznymi rzeczami jeśli chcecie poprawić sobie humor:
http://sooro.w.interia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1124
no to masz warunki do walenia z bani hehe a chyba czoło to najtwardsza część czaszki a już jak z bani to chyba najlepiej w nosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za fantastyczne porady.
A ciężar ciał to na lewej nodze czy na prawej???

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Przy takim wzroscie lepiej nie bij nikogo glowa, bo sobie rozbijesz nosek na czyims czole...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
anjew

co do tematu nie skupiaj się na tym jaką częścią czoła masz bić tylko bardziej gdzie masz trafić tzn celuj w nos i okolice, nigdy dynia w dynie

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2905
Anjew ma rację przy tym wzroście to delikatnie mówjąc niewygodnie będzie ci kogoś trafić chyba że twojego wzrostu, bo inaczej zawsze trafisz w czyjeś czoło i to możliwe że własnymi zębami. A co do ciężaru na którą nogę to myślę że na tą która bardziej z przodu

"Tańczę jak motyl i kłuję jak pszczoła"
Zobaczcie i ocencie też moją stronkę ze śmiesznymi rzeczami jeśli chcecie poprawić sobie humor:
http://sooro.w.interia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Poczytaj Grzesiuka "Boso, ale w ostrogach".

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
niby najlepiej uderzac ta czescia czola, gdzie zaczynaja sie wlosy
glowa mocno osadzona w karku

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
g4bb3r , jesli ktos to wezmie do serca a jest lysy, to nigdy z dyńki nie walnie...włosy mu się"nie zaczynają"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

walka

Następny temat

Wojskowy czyściec!!!!

WHEY premium