SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierpliwość? Czy też nie? pomocy!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 174
Ogólne robiłem keratynina itp i wyszło tylko że wątrobą podwyższona ale już po takim czasie myślę ,że po mału wraca do normy i sam mi lekarz mówił ,że jest okey ,bo jakieś tam inne rzeczy są w normie i sama wątroba się zregeneruje po mału. Badanie samego testosteronu nie robiłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
trzeba było zrobić hormony,bo tak to gdybanie.Wczesniej czy później organizm wróci do równowagi.Kiedy nie wiadomo,zdziwiony byc nie powinieneś bo spiepszyłeś i cykl i pct tak więc to normalka że jest jak jest teraz.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 174
Wiem ,że spieprzyłem ale próbuje jakoś to naprawić.
To na jakie hormony powinienem zrobić badania? to zrobie prywatnie ale nie wiem co jeszcze oprócz testosteronu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ten okres 5ciu tygodni to chyba najgorszy moment na przerwanie cyklu, ze strony przyssadki mozgowej dochodzi wowczas to zatrzymania maksymalnej ilosci testo endogennego czyli Twojego naturalnego i pozostajesz na podawanym syntetyku, Ty sie wycofales z syntetyka i jednoczesnie pozostales ze znaczaco przyblokowana przyssadka - domniemam, stad spadek libido. Poza tym jaki to estr testosteronu to byl enanthate ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 174
tak enanthate. a libido jest już w miare okey ,bo przy dziewczynie zawsze praktycznie mi się chce . nie chce zbytnio brać jakiś specyfików , bo wiadomo one są tylko na jakiś czas no ale jak must to must tylko juz sam nie wiem co mam robic ,bo wrocilo duzo do normy ale ten porane nie-erekcje mnie martwia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
przed [ierwszym cyklem czesto byl namiot poranny, pozniej juz nie bylo albo zadko takze tym sie nie martw jakos szczegolnie. Przykładowo na długich estrach wlasnie tak mam, na propku to petarda i w czasie dnia bez podniecania namiot wstawal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
zrób badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2196
Dlaczego w ogóle robisz takie głupoty? Umiesz skamleć na forum gdy Cię przyblokuje, ale nie potrafisz skonsultować się przed kuracją, żeby wszystko było odpowiednio zaplanowane? Sterydy anaboliczne nie są dla dzieciaków; to, że sypiasz z panienką nie oznacza, iż jesteś mentalnie gotowy na ich stosowanie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 174
No dobra do cholery każdy znas popełnia błędy ja swój popełniłem i ponoszę tego konsekwencję ale napisałem do was jako fachowców którzy się znają na rzeczy a nie tu odrazu mnie hejtujecie ludzie co z wami grzecznie napisałem po prostu nie wiecie co zrobić to po co ta krytyka? wiem ,że na h**a zrobiłem doskonale.
Dzieki zrobię te badania podam wam wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2196
Mylisz pojęcia, hejt to bezpodstawna nienawiść, a tu mieliśmy do czynienia z konstruktywną krytyką. Nie staje Ci, a Ty robisz wyniki wątrobowe i mocz? No sorry, ale to mało inteligentne - oczywiste, że problem dotyczy czego innego. Zresztą i tak nie masz wyjścia, musisz przeczekać aż organizm sam sobie z tym poradzi, polecam ciężkie treningi i dobre żarcie, żeby pobudzić produkcję endogennego testu i przyspieszyć powrót do równowagi. Ze sterydów na razie zrezygnuj, potrenuj chociaż z 2 lata bez dopingu, zgromadź trochę wiedzy etc. i może dopiero wtedy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

druga część cyklu

Następny temat

Danabol + clomed

WHEY premium