SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cienkie fotki:(

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cienkie plecy:( Co zrobic:(

<DAJ SOGA- BOG CI TO W DZIECIACH WYNAGRODZI>
Pozdrawiam...
GG:477467
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
A no fakt kiepsko trochę na tych fotkach wyszedłeś, na tym pierwszym szczegulnie dość szczupło wyglądasz ale jak mówisz że sa postepy to dobrze. Tak trzymać. Sog oczywiście i nie wycinaj twarzay, jak mina była kiepska to mimo to dja się pośmiać.

Kulturystyka naturalna nie obejmuje sterydów anabolicznych ani innych substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Slabe plecy")

<DAJ SOGA- BOG CI TO W DZIECIACH WYNAGRODZI>
Pozdrawiam...
GG:477467
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


Masz, wymień sobie foto znad nicka

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zostala mi jeszce jedna fota jutro ja wysle, bo teraz mi sie nie chce teog skanowac. Nom i mam pare fotek laski, ktore rowniez wrzuce, ale do osobnego topica. Kto nie chce nie ch nie oglada, komu sie ona nie podoba niech zostawi komentarze dla siebie, a jak zobacze wredne i chamskie bluzgi to postaram sie, aby deliktwent zostal zabanowany, bo hamstwa nie zniese;))) DObra, to do jutra! trzymajcie sie i dzieki za sogi i uwagi zarowno te pozytywne jak i negatywne.

<DAJ SOGA- BOG CI TO W DZIECIACH WYNAGRODZI>
Pozdrawiam...
GG:477467
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
sog masz
fakt nie jest najgorzej

POZDRAWIAM
http://www.pajacyk.pl/

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tu macie mnie w koszulce;D

<DAJ SOGA- BOG CI TO W DZIECIACH WYNAGRODZI>
Pozdrawiam...
GG:477467
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1330 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7305
Hehheeh to jest zdiecie w mojej koszulce :P
Niestety juz niemgoe Ci dac soga,ale zdiecia sa spoko

Pozdrawiam
GoOsC

UWAGA: Jeżeli stwierdzisz, że udzielona Ci odpowiedź jest wartościowa, to nie zapomnij kliknąć na link znajdujący się w prawym-dolnym rogu pod daną
wypowiedzią!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nooo budowa, tak ze inaczej bylo by moze choc troche czy tez inaczej mowiac bardzo jednoznacznie okreslic jako typ ze tak powiem zdecydowanie nie omenowy, ajak hyhy

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spx nie poddawaj cwicz a bedzie dobrze.Trening czyni mistrza )))))))
oczywiscie sog :)

JAKOŚ TO BĘDZIE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa SFD !!

Następny temat

Sylwester 2001\02

WHEY premium