SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciężki wybór

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
Cześć, mam do Was pytanie. Jestem z Łodzi. Chciałbym zacząć trenować jakieś sztuki walki dla poprawnia formy i wyglądu. Problem w tym, że nie mam czterech palców w prawej ręce. Brałem pod uwage krav mage albo boks ale obawiam sie o urazy prawej ręki. Co byście mi polecili? Doradzcie coś.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Taekwondo, karate, Muay thai, K1 i Kick boxing. Z chwytanych możesz spróbować zapasy i no-gi czyli generalnie tam gdzie nie musisz chwytać za szmaty, nie mniej uważam, że w uderzanych powinieneś mieć łatwiej. Gdzieś kiedyś trafiłem na film z zawodnikiem bez ręki, który dobrze sobie radził w Muay thai (chyba kanadyjczyk)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
Wiesz co, bardziej chodzi mi o kciuk, który bez ochrony innych palców chyba może byc trochę narażony i dzięki za podpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Wziąłem pod uwagę ten kciuk. Tak się zastanawiam czy wkładając rękę do rękawicy bokserskiej trzeba koniecznie wsadzać kciuk do kciuka w rękawicy. Może bezpieczniej będzie go złożyć na wnętrzu dłoni. Jeżeli chodzi o SW uderzane to wybierz takie gdzie można używać nóg. W muay thai nie musisz w ogóle walczyć prawą dłonią masz przecież kolana, łokcie i nogi :]. Prawą rękę możesz używać do zmyłek, zbijania ciosów i gardy.

Ze sportami chwytanymi może być ciężko ponieważ nie da się chwycić tą ręką. Najłatwiej będzie Ci właśnie w zapasach gdzie spokojnie możesz unikać walki tą dłonią http://studio.wp.pl/i,Zapasnik-bez-rak-i-nog,mid,96500,wideo.html?ticaid=1107f6&_ticrsn=3

Zmieniony przez - Wojekv w dniu 2013-04-29 14:26:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
idź na to co Ci się spodoba,pochodź po klubach w swoim mieście,pierwszy trening zazwyczaj jest za darmo

jest zawodnik mma bez ręki,także ruszaj śmiało

Zmieniony przez - Geng w dniu 2013-04-29 17:58:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurcze problem

Następny temat

23 lata i boks na poważnie

WHEY premium