SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciezki Worek kilka pytan

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Mam pytanie odnosnie ciezkiego worka
1 Czy wogole istnieją worki o wadze 100kg nawet do 170 kg bo doszły mnie słuchy że tak
2 Jesli tak to z kąd coś takiego wytrzasnąć na necie tego nie ma
3 czy jesli takowe istnieją to czy koniecznie taki worek musi byc wysokosc 180 cm do 2 m czy moga byc nizsze bo udało mi się znaleźć
jeden taki worek na necie max obciazenie 100 kg min 50 kg i ma 180 cm
4 Czy da się stworzyć alternatywę dla takiego worka nie wiem np kupująć jakiegos baga w sklepie ogrodniczym z dobrego materialu i ladując go piachem ( wiem to pytanie jest zj**ane)
Z góry dzięki za odpowiedź.

Sila!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
Ciężkimi workami futboliści ćwiczą, to są takie jakby ,,słupy" które oni przesuwają w symulacji przepychania przeciwnika. Da się zrobić niższy worek a cięższy, wystarczy użyć materiału o większej gęstości, wypełnij tłuczonymi cegłami, gruzem, betonem i pewnie będzie niższy;)
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 537
Tylko nie wypełniaj " gruzem" haha lub betonem bo sobie tylko ręce albo nogi połamiesz. Piaskiem też nie bo na dole się ubije najlepiej trocinami ;D nie kupisz w Polsce worka powyżej 70kg na wyżej niż 100kg ćwiczyli zawodowcy.
A myśle że Twoje stawy nie są przyzwyczajone do obijania chociażby 70kg worka. Tyson na 160 kg sobie ręce łamał a Ty chcesz 170kg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
^ Up, dlatego dałem buźkę na koniec swojej wypowiedzi, że te wypełnianie gruzem to tak z przymrużeniem oka, wagę nabije ale czy to będzie zdrowe dla ciała, kości? Mocno średnio...

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
adas nie chce po prostu pytam a worek mam 40-50 kg i jak przeczytalem ze ktos napier...alal w worek 100 kg-170 to mnie troche zdziwilo. Co do gruzu to za puźno włożyłem jedną dużą cegłę i tak se w nią bije tylko nie wiem czemu strasznie mnie bolą palce i nadgarstki ;]
1

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9388
"najlepiej trocinami"
Trociny też się na dole bardzo szybko ubijają. I to tak, że równie dobrze można sobie kłodę drewna powiesić.

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Książki

Następny temat

jiu jitsu u pana E.Sikory Zielona Góra

WHEY premium