SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks - ciezki trening

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
Witam wszystkich chciałbym abyście mi doradzili co zrobic,otóż bylem na treningu boksu,i po prostu masakra,po treningu mialem zgon,bylem strasznie zmęczony,wymiotować mi sie chciało jak usiadłem,myślałem ze 1 trening to bedzie raczej luz,kroki,postawa itd,a trening trwal 2h,na początku 1km rozgrzewka,później biegi po sali,i dużo innych ćwiczeń wytrzymałościowych,następnie chwila odpoczynku bo trener pokazywał mi kroki wiec chwile odetchnąłem,a później znowu bieg,pompki,brzuszki,skakanka,worek po całym treningu bylem strasznie zmęczony,wiem zapewne powiecie ze trening normalny ale dla mie osoby ktory wazy 90kg to byl to za duzy wysilek jak na 1 raz,i nie wiem czy isc cwiczyc dalej,i miec nadzieje ze bedzie lepiej czy pojsc do trenera i powiedziec mu czy moglby robic mi na początku trochę lżejsze treningi?jak mysliscie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2847
No coz zeby trenowac boks trzeba miec jaja.Ale trzeba miec jeszcze wieksze zeby tam wracacKatuj sie duzo spij nawet jakas drzemka w ciagu dnia i po kilkunastu treningach nie powinienes odstawac od reszty.A to ze wazysz 90 kilo jakie ma znaczenie???Myslisz ze jak ktos wazy 51 kilo to ma kilka razy ciezszy trening od typa 90???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...i nie wiem czy isc cwiczyc dalej,i miec nadzieje ze bedzie lepiej czy pojsc do trenera i powiedziec mu czy moglby robic mi na początku trochę lżejsze treningi? - Ja bym poszedł do trenera. Z drugiej strony, dlaczego sam nie zauważył, że jesteś pierwszy raz i nie potraktował Cię ulgowo

BTW 1 Dwa tygodnie i będzie widoczna poprawa Twojej wytrzymałości.
BTW 2 Trafiłeś do sekcji gdzie treningi są ciężkie. Dużo na tym skorzystasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
wiadomo ze na poczatku nikt zelaznej kondycji nie ma

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1908
Hehe tez tak mialem na poczatku, trener sie tylko na mnie patrzyl i kazal gleeeboko oddychac :D Ja mialem strasznie slaba kondycje, ale z biegiem czasu bylo coraz lepiej. Mimo to nawet po 3 msc wychodzilem z trenignu czerowny i caly mokry:)Ja wspomagalem sie jeszcze delikatnymi wspomagaczami;) Moze zacznij biegac w dni nietreningowe? zlapiesz troche kodycji. A poki co badz twardy i nie odpuszczaj na treningach:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
thx i najgorsze jeszcze to ze trener uwielbia wage ciezsza,a w klubie tylko ja zaliczam sie do tej wagi,i daje mi niezly wycisk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Dawaj z siebie wszystko, nawet jakbyś po treningu miał paść spać na 12 godzin! To najlepsza rada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
aa zapomnialem dodac ze treningi sa jeszcze 5dni w tygciezko bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Nie przejmuj sie :) Ja zacząłem pół roku temu przy wadze 110 kg a wzroście 190cm i tez po pierwszym treningu mało nie wymiotowałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Spoko czarny!
Nic nie boj. Zacznij od 2-3x w tygodniu. Jak maszz mozliwosc to zacznij jeszcze z raz dwa razy biegac. Tak jak MMA napisal- za dwa tygodnie odczujesz juz duza poprawe, a tak bedzie lepiej z treningu na trening. Kazdy to w sumie przerabial.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Jak dla mnie to przez pierwszy tydzien dwa powinienes luzniej potrenowac bo z tego co piszesz to wczesniej nie miales kondycji itd. A organizm tez sie tak szybko nie przestawi.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
lżejszy trening może nie, ale może na początku spróbuj 3 razy w tygodniu potem 4 aż po 2 3 miecha bedziesz robił 5 i oczywiście renegracja (sen)

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Świata w Brazylijskim Jiu Jitsu 2008.

Następny temat

Mistrzostwa Europy Muay Thai / 22-28.06.2008 Zgorzelec + walka Pawła Słowińskiego

WHEY premium