SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciągle widzę kropkę... co jest grane?!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Davvid odstaw tibię i komputer, jedyny słuszny pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Może menty ciałek szklistych? Jak jesteś w ciemnym pomieszczeniu to widzisz kolorwe plamki? To jest normalna sprawa, każdy to ma. Tylko jest różnica taka, że nie każdy je widzi, ale to nic złego. Chyba, że zacznie się nasilać, to do okulisty z tym.

Co do widzenia różnych kolorów w różnych oczach - miałem tak po stosowaniu jakiś kropli - do dzisiaj mam lekką różnice, ale się przyzwyczaiłem.

Zmieniony przez - And1Player w dniu 2009-02-12 20:01:51

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
No wogóle to dzieki za zainteresowanie, no i chyba się nasila, wiem ze kiedys czegos takiego nie widzialem ? wienc nie wiem o co tu chodzi odstawilem kompa, ale boje sie ze bede tak juz widzialem :( albo ze sie pogorszy albo co najgorsze wogole wzrok strace :(

Dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Może ktoś jeszcze mi powie co to może być ? lub czy ktoś ma coś w tym stylu ? z góry dziekuje. zapisałem się do okulisty ale niestety przyjmnie dopiero za miesiąc

Dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Za dużo przy komputerze siedzisz. Ja miałem fantastyczny wzrok, ale lubiłem jak miałem wolne pograć nocki z kumplami, skończyło się na tym, że zauważyłem nieznaczne pogorszenie się wzroku (i tak dziwne, że dopiero teraz skoro mam komputer od 15-16 lat). Odstawiłem gry, teraz przy komputerze siedzę rzadko i mam wrażenie, że znowu jest normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
kolego prawdopodobnie cierpisz na to co ja i wiele innych osob czyli na snieg optyczny.
http://www.thevisioncommunity.com/index.php?option=com_content&task=view&id=78&Itemid=171 <<< tu masz link zobacz czy masz podobnie, tu mozesz ustawiac czestotliwosc tych kropek. ja tez na to cierpie. jak potwierdzisz to co ja pisze to daj znac dam ci linki do forum z tym zwiazanym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Nie niestety to nie to, jest to może troche podobne ale już chyba wiem jak to wytłumaczyć wpatrzcie się w matryce komputera i zobaczycie takie jakby podswitlone kawaleczki kropeczek widze coś w tym stylu tylko ze to jeszcze mruga tak

Dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
A nawet jeśli może to by było coś podobnego to można to leczyć ?

Dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Bo to jest takie podobne tylko jak by owiele mniejsze sa te kropeczki i bardziej geste i raczej kolorowe takie

Dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
http://www.thevisioncommunity.com/ < sluchaj tutaj masz wszystkie takie przypadlosci. przykazdej pozycji masz przycisk simulation gdzie mozesz ustawic swoja wade. Ale z tego co piszesz masz snieg optyczny, wiele osob to ma ja mam np takie biale kropeczki ktore widze w ciemnym zawsze. Niektorzy maja kolorowe jedni bardziej inni mniej. Niestety nie da sie tego wyleczyc trzeba sie do tego przyzwyczaic. Na pocieszenie powiem ci ze ja oprocz tego mam ciagle szumy w uszach tak jakbys w telewizji wylaczayl dzwiek to taki pisk ja mam non stop w uszach. Nie ma na to lekarstwa niestety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zanim zadasz pytanie przeczytaj!

Następny temat

Sposób na rozsępy

WHEY premium