SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciągle widzę kropkę... co jest grane?!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie dołączam do teamuteż mam takie coś i mi to nie przeszkadza w zupełności.a u okulisty nie byłem i chyba nie pujde.każdy chłop do lekarza nie chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 248
Tez to mam. Kiedys zauwazylem przez przypadek, a zabawa tym jest spoko dla zabicia czasu.

"Those who are the last, may yet be the first"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3229
fakt, można sie przy tym zamulić nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 170
kurde mam dokladnie to samo;. z tym ze nie widze paska tylko kropke ktora ucieka mi w dol gdy chce sie ją dokladnie zobaczyc;/

uśmiechnij się...jutro bedzie gorzej;);p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 170
jescze raz ja;);p faktycznie widze to wtedy gdy patrze na jasne powierzchnie - z ciemnymi sie zlewa;p gdy bylam u okluisty powiedziala ze nic nie mam bla bla bla i p-rzepisala mi tebaletki na wzmocnienie oka...kurde jak one sie nazywaly...ksarin czy jakos tak...pomogło na poczatku ale potem znowu sioe to pojawiło...znajomi sie z e mnie smieja ze mam muszke w oku;p kurde ja myslalamz e ejstem jakas nie normalna bo tlyko ja to widze;p uspokoiliscie mnie;)

uśmiechnij się...jutro bedzie gorzej;);p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Witam ja mam taki problem, nie wiem co to i bardzo się boje, od razu dodam że spędzam dużo czasu przy komputerze. Mianowicie ja nie widzę jednej kropki tylko hmm nie wiem jak to nazwać taki pełniutko takich malutkich kropeczek jakby taki obraz z kropeczek nie wiem co to i o co tu chodzi, byłem u okulisty i powiedziała że muszę trochę odstawić komputer lecz nie bardzo mogę to zrobić, przepisała mi jakieś tabletki z luteiną czy czymś takim ale nadal to samo i wydaje mi się że to się pogarsza błagam o odp. i jeśli ktoś wie co to i czy miał ktoś co takiego może ? proszę o jakieś konkretne odp. Pozdrawiam!!

Dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
jak ci napisala abys odstawil pc to tak zrob, nie zaszkodzi ci miesiac przerwy
albo idz do innego okulisty

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1610
Tęż się dołączam. Nie wiem co to jest dokładnie, więc podejrzewam że coś z rogówką, tylko co ? Przeszkadza kiedy patrzę na rzeczy znajdujące się blisko, oraz kiedy nie skupiam się na tym na co patrze.

"Si vis pacem, para bellum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Witam ponownie, czytałem już setki forum i na żadnym nie znalazłem mojego przypadku ;/ bardzo się o to boję że np. oślepne, boje się że to jeszcze bardziej się pogłębi a mam dopiero 15 lat pójde drugi raz do okulisty i postaram się może o jakieś dokładniejsze badanie oczu, zapomniałem dodać że mam jeszcze takie coś że jednym okiem lewym bidze troche bledsze kolory a drugim prawym bardziej nasycone ktoś też to ma ?

Dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam to wszytko co tu wszyscy napisali już 2,5 roku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zanim zadasz pytanie przeczytaj!

Następny temat

Sposób na rozsępy

WHEY premium