SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chicago Pro 2016

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731701
Juz bardziej jestem w stanie zaakceptowac ( tez ciezko) Joja na 4 niz Locketta na 2. Chciaz oczywiscie Hearti czy nawet Willimas powinien byc wyzej od Jacksona.



Punktacja





Zmieniony przez - Possible w dniu 2016-07-03 11:06:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
Dallas poza zasięgiem reszty, ja do sylwetki Locketta nic nie mam, oprócz gino nic mnie mocno w oczy nie kłuje, JOJ jakiś taki mały, mam wrażenie jakby zgubił kilka ładnych kg, Brandon na 3 - hmmm... plus za pozy z dawnych lat mu się należy na pewno (fotki w jego temacie w dziale), zdecydowana większość zawodników w programach dowolnych nie prezentuje pozy 'mięśnie brzucha i ud', na szczęście w porównaniach muszą Akim Williams w firmowej pozie Sergia Olivy to jakieś nie porozumienie

pomijając te zawody - Piotrkowicz nie zamierza startować w Mr. Olympia w tym roku


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-07-03 11:53:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
porównanie open



wywiad z Dallasem po zwycięstwie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Dallas to inna historia jest promowany na maxa.

JJ -rzeczywiście mógłby mieć tytuł Sułtana Nieproporcjonalności :)
Gdy zobaczyłem go pierwszy raz na żywo-byłem strasznie rozczarowany.

Ogólnie zajmuje miejsca o co najmniej 6 oczek za wysokie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388176
ja tez go widzialem on to jest taki maly smieszny klocek i zawsze chodzi obudowany caly w bluzach po sama szyje, ze wyglada jak jakis pigmej


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-07-03 12:51:43

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
No właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3562
Jedyną partią u Johnnie Jacksona ktora jest b dobra to plecy a zwłaszcza ich grubość i kaptury no a co do reszty to zgadzam się miejsca ma wysokie w stosunku do tego co prezentuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nathan De Asha IFBB Pro

Następny temat

EVLS Praga Amateur 2016 - relacja od str. 3

WHEY premium