SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ceny Produktów/ Analiza rynku / Wejdz i Zobacz, wylicz koszt Diety !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
ja zadko jadam ale kupuje za około 2zł, przyznaje ze jeszcze nie widziałem puszki tyni za 5 zetów.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4150
Ale skąd wiesz, że to za 5 zl to tuńczyk? A jak by bylo za 4,5?

Zmieniony przez - M.B.T.S. w dniu 2008-07-11 14:37:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Ja widziałem w cerrfour nawet po 6zł , ale również są i tańsze.
Ja osobiscie jadam tune z biedronki, 1puszka 1,65zł i nie narzekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4150
Tez widzialem takie drogie, ale zwykle to jakies w oliwie z oliwek byly, ladnych puszkach, etc. Za ta cene bym wolal kupic łososia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Jakość większa pewność niż w wypadku tego za 2 zł,
to tak samo jak z tymi wodami źródlanymi z biedronki co za 1,5 litra płaci się mniej niż, za "wyprodukowanie" 1 l prawdziwej wody źródlanej.


a łosoś pakowany Lisner kosztuje 100g/11 zł, przynajmniej u mnie.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-07-11 15:07:58

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4150
Tak, tylko wode mineralna masz z jednego ujecia i placisz za "sklad" widoczny na butelce - muszynianka za 2 zl ma np. tyle magnezu w 1 butelce co kranowa z biedronki w 50 litrach. Ciekawe, ze "markowe" produkty na promocjach kosztuja czasami 50% ceny po jakiej sprzedawane sa normalnie?? Reklama kosztuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
ja również tak jak Koniu wolę dać więcej $ i mieć pewność , że jest to tuńczyk :) z resztą ten droższy jest w dużych kawałkach i fajnie wchodzi .... a ten tani zawsze jest rozdrobniony na jakąś papkę i dlatego nie wiadomo do końca co się je :)

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Powiedzmy sobie wprost: są produkty, które strach kupować w takich sklepach jak Biedronka, Kaufland czy Lidl. kto by kupił filet z kurczaka w lidlu...? Nie chodzi oczywiście o szprycowanie, bo z tym całym nakoksowywaniem kurczaków to jeden wielki mit, ale chodzi o świeżość (która w Lidlu i jemu podobnych na pewno nie jest pierwsza klasa )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4150
Ale tunczyk to nie mieso hodowlane i jest w puszcze Jak ktos mysli ze tylko duze sieci oszukuja na jedzeniu to niech zyje dalej w blogiej niewiedzy. Nawet w tzw. "sklepach ze zdrowa zywnoscia" kontrole wykazuja nieprawidlowosci - zreszta starczy wejsc do niektorych i zobaczyc jak olej lniany stoi na polce w jasnej butelce w temp 30 stobni:) Choc to troche co innego, ale podaj pierwszy z brzegu przyklad.

Mlodzi jestescie i cieszcie sie ze mozecie sobie kupic tune za 6 zl - bo za 10, 15 lat jak bedzie rodzinka i dom na utrzymaniu to jzu nie bedzie takie latwe:) A tak przy okazji duze kawalki tego co pamietam mozna spokojnie kupic ponizej 3 zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
mi mama kupuje.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na spalanie plisss

Następny temat

Zakup rowerka

WHEY premium