SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell pump + co...?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1589
Witam!

Ostatnio skonczylem brac cm3 i robie sobie przerwe w braniu odżywek, lecz planuje po przerwie na wakacjach zacząć następny lecz troche potężniejszy cykl z cell pump
I tu rodzi sie moje pytanie..Z czym połączyc tego CP? Z jakims monohydrantem? Jakieś białeczko? Gainer?
Myslalem nad tym zeby polaczyc go z kreatynka olima mega caps i białko Perfect whey protein lub/i gainerem hard mass..Co o tym myslicie? moze macie jakies lepsze propozycje?

Dieta jest, lecz są w niej braki i dlatego chce kupic jakies bialko a najlepiej gainerka by uzupełnic te braki
Tak jak wczesniej wspomnialem niedawno skonczylem cm3, lecz cykl planuje zacząć gdzies na początku lub w połowie lipca i chce juz wiedziec co mam zakupic i ile te zakupy mnie wyniosą

Prosze o pomoc

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 16

Waga: 74

Wzrost: 177

Cel cyklu: Siła & masa

stosowane już wcześniej suplementy : cm3

Uprawiane inne sporty: wf

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: cm3

ilość dni wolnych od kreatyny: 7

przewidziane finanse na cykl: nie wiem

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 8 miesięcy

...zycie jest za krótkie żeby byc małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
cp + mono

gainer/bialko wg brakow w diecie

dorzuc jakies witaminki, zma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1589
A mono jakie dorzucic do CP? Olimpa mega caps?
A Gainer jaki? nigdy nie stosowalem wlasnie zma..ale chyba do tego cyklu dorzuce zma apteczne. a witaminki jakie?

...zycie jest za krótkie żeby byc małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
mono vitalmaxa mozesz

gainer mutant mass np. ew bialko ostrowia wpc

witaminy mozesz kupic sobie takie rozpuszczalne multiwitaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1589
A jak zakupie CP 665g (70 porcji) i mono 500g i gainera mutant mass 2270 g to taki zestaw spokojnie wystarczy mi na miesięczny cykl?

...zycie jest za krótkie żeby byc małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
powinno starczyc spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1589
Dzięki wielkie, pomysle nad takim wakacyjnym cyklem :)
Sog leci. pozdro :)

...zycie jest za krótkie żeby byc małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21790
miesieczny cykl?? to nie za krótko,cykl spokojnie 6-8 tyg...przy duzym Cp + mono tyle wlasnie bedzie trwal ten cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 987
CP to nie taki potężny będzie ten cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1589
No ale mysle ze przy gainerku i mono oraz dobrej diecie ten cykl bedzie bardziej potężniejszy niz ten wczesniejszy z cm3 :) To dopiero moje początki z suplami :)

...zycie jest za krótkie żeby byc małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 987
cm3 jak i cp to jabłczany kretki, potężny byłby cykl z 2-3 odmianami kretki ale tak serio popieram Cie w działaniu, przyjdzie czas na cos mocniejszego, najwazniejsza dieta i trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy :(

Następny temat

konczy mi sie x pand

WHEY premium