SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Celiakia, a siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2267
Jak przed chwilą szukałem jakiegoś białka na allegro (nie pierwszy raz się za tym rozglądałem), to naprawde nie mam pojęcia co by było dobre... bardzo dużo tego jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zapytaj w odpowiednim dziale. Ale uważaj co kupujesz na allegro najczęściej białka na bazie mlecznej, które mają więcej laktozy niż białka.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2267
Nadal nie wiem czy dać sobie spokój z ćwiczeniami czy też ćwiczyć... zbliża się lato i pewnie (mam nadzieje) coś urosnę, a raczej ćwiczenia mi w tym nie pomogą ... Co robić? Co do ćwiczeń wykonywanych dobrze techicznie- Sam nie wiem jak jest u mnie z nią, może nie jest źle, ale obawiam się że to i tak nic nie da i mogę nie urosnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Siłownia nie hamuje wzrostu!!!!

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2267
A z kąd taka pewność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
skąd*
Z badań...

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2267
Ja już sam nie wiem... inni mówią tak inni tak
Mam tylko 163cm... gdybym wcześniej wiedział, że jestem chory na celiakie i przeszedłbym na d. bezglutenową może bym miał teraz więcej, bo straciłem sporo czasu na wzrost przez chorobę (wręcz stałem w miejscu). Jestem na diecie od ok. 3 lat, choć chory byłem sporo wcześniej. Ale jeszcze rosnę, lecz już mniej niż 1 czy 2 lata temu. Wzrost juz pomału hamuje, lekarz mi tak mówił.

Zmieniony przez - duzy111 w dniu 2011-06-11 22:01:04

Zmieniony przez - duzy111 w dniu 2011-06-11 22:02:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2267
A jeżeli chodzi o ćwiczenia nie obciążające kręgosłupa- jakich unikać? Aha zauważulem, że podczas zwykłych brzuszków bolą mnie plecy (kręgosłup) czy nie mam ich wykonywać? Wiem głupie pytanie... jak nie ćwiczyć mięśni brzucha, jak bym wyglądał. Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Brzuszki obciążają odcinek lędźwiowy kręgosłupa. I w ogóle są tandetnym ćwiczeniem.
Lepiej rób spięcia :>
1

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 522 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5001
wes to przeczytaj ;
https://www.sfd.pl/ARTYKUL_W_DZILAE:_FBW_BEZ_TAJEMNIC-t750773.html
nie rob MC zbudujesz silne plecy przyciadem . wykonujac ciezkie cwiczenia wielostawowe organizm wytwarza takie hormony jak hormon wzrostu czy testosteron ,wiec moze to pomoc we wzroscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy pod ocene,plus rady

Następny temat

Zmiana treningu. Na razie FBW.

forma lato