SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo a Gaier

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
lepiej dolacz to do posilku jakiegos w ciagu dnia...zwiekszysz kalorycznosc posilku i lepiej na tym wyjdziesz

po pewnym czasie brania carbo na noc uzyskana waga nie bedzie odzwierciedleniem tego co chcesz...bedzie to tluszcz...a tego chyba nie chcesz ?
fizjologii nie oszukasz...z carbo nie powstanie miesien
zwiekszenie kcal ma sie odbywac podczas dnia a nie na noc...bo jest to po prostu niekorzystne...same minusy zadnych plusow

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Zapytaj tutajeszego kulturyste z prawdziwego zdarzenia co jest na forum czy wogóle wie ocb:sekrecja hgh.....a jak wygląda....

jasniej mozna ?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 970
no widze wlasnie ze zaczynace pisac rzeczy jak z kosmosu o ktorych wogole nie mam zielonego pojecia...ale to wy sobie snujcie te swoje pararele a ja ide na silke i pozniej poczytam sobie co nowego wymysliliscie na temat picia carbo na noc.moze napiszcie mi jakas specjalna miksture na noc...carbo i 2 zabki czosnku nie no zartuje.dzieki za wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Zapytany kulturysta którego zdjecia można znaleść na forum i nie tylko(jedna z lepszy sylwetek w Polsce) o pytania z zakresu biochemi nt. farmakologi poprostu sie uśmiechnoł - żaden z niego uczony....

Taka osoba nie ma pojecia np. o czym Ty piszesz: z tym hgh...I wie że to nie ma znaczenia a jednak sylwetka jest do pozazdroszczenia.

Zapewne wielu kulturystów typu Arnold czy Zane nie jedli owoców na noc bo bali sie o sekrecje....

Dlatego Twoje porównanie treningu i diety ma sie nijak z tym przykłem Twoim.

Proponuje nie jeść owoców na noc bo zawiwerają za dużo ww prostych co doprowadzi do sekrecji hgh i to równa sie z odpuszczeniem treningu czy też zaniedbywaniem diety.
Proponuje jeść tribulusa na noc gdyż w świetle badać podnosi znacząco poziom testosteronu..... w praktyce co sie okazuje, mizernym efekcie

Teoretyk z CIebie.
Wydaje mi sie że masz ogrom wiedzy praktycznie ale w teori strasznie kiepsko.


Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-12-07 13:44:53

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ok zatem wiem juz o kim mowisz...ale co z tego ? to dzial suplementy a nie doping...wiekszosc z tych panow nie wie jakie bialko wliczac do bilansu kcal wiec o czym mowa ?

Proponuje nie jeść owoców na noc bo zawiwerają za dużo ww prostych co doprowadzi do sekrecji hgh i to równa sie z odpuszczeniem treningu czy też zaniedbywaniem diety.
zle zinterpretowales moja wypowiedz...chodzilo mi o stwierdzenie 'nie musisz sie tym przejmowac' ...w cwiczeniu na sucho liczy sie kazdy element wykorzystania naturalnego potencjalu..i ie przywiazywanie wagi do jakiegos czynnika rowna sie zmniejszeniu szansy na efekty o jakis procent ktory mobilizuje ten czynnik...druga sprawa to ze ww na noc zmniejszaja sekrecje hgh a nie powoduja ja...to 2 przeciwstawne stwierdzenia...

jesli zatem negujesz twierdzenie ze ww na noc zmniejszaja sekrecje hgh to udowonij to rzeczowo - odeprzyj ten fakt fizjologii czlowieka...
kolejna kwestia...jesli natomiast twierdzisz ze moze i zmniejsza sekrecje ale ma to blahe znaczenie to udowodnij co wg Ciebie rozumiemy przez regeneracje poabsorbcyjna i co w niej pomaga...

ps. jestem teoretykiem i praktykiem od ok 6 lat :) nie jestem zadnym mega lujem - na to jest jeszcze pare lat() ale narazie jestem zadowolony z efektow

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 970
wiecie co...przychodze zje*any po treningu i czytam te wasze pararele i szczena mi opada.o co wam ludzie chodzi nie no ja na czyms takim wymiekam to sie chyba nazywa WYZSZA SZKOLA JAZDY

Zmieniony przez - smsman w dniu 2005-12-07 15:50:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
;)

Zmieniony przez - misOO w dniu 2005-12-07 16:02:18

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 970
ja z tych wszystkich rzeczy nie jestem taki zaawansowany mam pytanko.czy zamiast odzywki carbo moglbym kupic ta nowa odzywke megabola 737.kazdy nie jest do niej przekonany i kazdy praktycznie na nia narzeka ale ze wzgledu na to ze uzyto tam bialka z przenicy i nie wiadomo w jakim %.wiec moze moglbym zakupic sobie ta odzywke bo ja mam 100% bialka pokrytego z pozywienia wiec zalezy mi tylko na ww a jakis % bialka mi nie zaszkodzi.co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
jesli chcesz taniego gainera to gain bolic olimpa...w folii tanio wychodzi

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 970
no wiesz misOO 3kg wiadro megabol 737 kosztuje okolo 50zł a 1kg OLIMP Gain Bolic 6000 kosztuje 25zł.za 100zł mam 6kg gainera megabolu a olimpu tylko 4kg wiec co sie bardziej oplaca jesli chodzi o ww...moim zdaniem megabol.wiesz niby w megabolu jest 30g bialka na 100g produktu.niech nawet w tej odzywce 10g bialka bedzie dobre to sie bede cieszyl bo watpie zeby cale bialko bylo roslinne.wszyscy sa zniecheceni do firmy megabol po tym jak wyrzucili na rynek ten swoj nieziemski Testosterol 250.jesli raz komus cos nie wyszlo (mowa o Testosterol 250) to nie znaczy chyba ze wszystko co oni produkuja jest bublem i wogole nie daje efektow.na sklepie internetowym (nie moge napisac jakim bo to chyba zabrionione) kreatyna megabolu jest najszczesciej kupowana kretka w tym sklepie.napewna jest to spowodowane cena ale cos w tym chyba musi byc.ja sam mam 500g kretki megabolu ale jej jeszcze nie zaczalem jesc bo koncze kretke olimpu.sam nie wiem co mam myslec o megabolu.LUDZIE doradzcie co do megabol 737.czy bedzie dobre jako uzupelnienie diety w ww?czy przynajmniej z 10g tego bialka w odzywce bedzie tym "lepszym" bialkiem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miarka w sojavicie Olimpu

Następny temat

zacząłem cykl na cp, na czym skończyć?

WHEY premium