SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Capoeira w Lublinie ? Co sądzice o niej ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 866
Wspomnieliście o jakimś 'kravat'. Co to jest?
I jeszcze, jakie są opinie na temat tego kung-fu modliszki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm...mam pytanie. czy trzeba mniec jakies szczegolne predyspozycje zeby capoeire trenowac, bo ja mam takie ciagotki juz od dosc dawna, ale jak ogladam filmiki z symulowanymi walkami to tam praktycznie sami wielcy faceci (takie niby-pajaki -z calym szacunkiem nie) a ja niepozorna taka..to nie wim, czy sie nadam..
jak sie zapatrujecie, hm..?

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3426
Trenowac mozna zawsze. Trzeba chciec.

Peter Jose

"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3936
jest w lublinie capoeira
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest Capo w Lublinie! Zapraszam wszystkich zainteresowanych na www.eira.vel.pl tam znajdziecie info.
Co do skutecznosci (powtarzam to juz n-ty raz) Capo jest skuteczne!!! Capo to nie tylko akrobatyka. A poza tym przychodzi do nas moj kumpel z Vale tudo i pokazuje troche technik.
Najblizszy trening w niedziele o 9.30 do 11.30 na AOSie na miasteczku akademickim.

Pozdrawiam wszystkich Capoeiritas!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do bxp!

Jest w Lublnie Capo! Wejdz na www.eira.vel.pl Treningi mamy narazie jeden dzien w tygodniu bo mamy problem z sala. Najblizszy trening jest w niedziele 0 9.30 na AOSie na miasteczku akademickim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


tak w lublinie działa klub capoeiro Grupo Magia zapraszam na strone www.eira.vel.pl tam wszytskiego sie dowiesz. treningi sa 3 razy w tygoniu.

agata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 473
Niewierze moje słońce brazylii na forum hehehehe.pozdrawiam gorąco!


Walka ze sobą jest najtrudniejsza....nigdy nie okazuj litosci dla samego siebie.

Walka ze sobą jest najtrudniejsza....nigdy nie okazuj litosci dla samego siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Cytat z tej stronki- "Bokserzy najlepiej machają rękami ze wszystkich sztuk walki." Rozwalił mnie ten tekst;]

SoulReaver
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2705
Capoiera, jako styl życia - zdecydowanie TAK!!!
Capoeira, jak SW, samoobrona - zdecydowanie NIE!!!

Jeśli ja mógłbym Ci coś doradzić, to idź na jj (ju jitsu), żadne bjj, bo w Polsce nikt dobrze Cię tego nie nauczy. Ludzie, którzy trenują, prowadzą szkółki bjj w Polsce, to w większości są związani z tradycyjnym jj, a że od kilku lat jest tzw. boom, moda na bjj, więc rozklejają po miastach plakaty i dalej trenują jj ale pod szyldem bjj, bo to nieźle nakręca kasę, Dodali trochę elementów prawdziwego bjj z obejrzanych szkoleniowych kaset a małolaty to kupują. W jj znajdziesz wszytsko - elementy boksu, kickboksu, judo, zapasów, no i rzecz jasna również walki w parterze. powinno Ci to wystarczyć, chyba że mam zamiar startować zawodowo
Tak więc jeszcze raz powtarzam, jeśli masz okazję trenować na zachodzie, to zdecydowanie polecam bjj, ale jeśli w Polsce, to szkoda zachodu, daruj sobie i idź na jj. Jest jeszcze jeden plus tego, bardzo ważny, bo ekonomiczny - dużo mniej zapłacisz za treningi jj niż bjj.

pzdr. t U R n

Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa,a bardziej od tego, kim się jest.

You only see what
your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipne techniki Wing Tsun

Następny temat

aikido

WHEY premium