SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CT FLETCHER

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 173832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
przecież nie pokazali się w pozach, sylwetek nie pokazali, to jak można poddać to ocenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
No ok, ale chyba wiesz ile wygląda udo 50 cm u chłopa 180 cm i ile udo 60 cm u podobnego wzrostem. Umiesz ocenić na oko kiedy różnica jest znacząca. No i na filmiku o którym wspomniałem widac niexle uda tych chłopaków kiedy stoją, bo noszą obcisłe spodenki. Jest trochę mięsa, owszem, to nie jest jakaś mega separacja, ale tych obwodów też się nie muszą wstydzić. Ten chinol co to przytył 20 kg po 2 latach treningu u Fletchera; widac u niego że te kilogramy nie poszły całe w bica, ma taką krępą sylwetkę i mocne nogi, to nie chudzielec ze spompowanym bicem

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dla mnie trening ud to jednak trochę coś innego niż odbijanie się od hack-maszyny na kilka ruchów. Czasem sama motywacja to nie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Antek, weź pod uwagę że to tylko filmik motywacyjny a nie zapis całej sesji, tak jak nagranie tv sfd waszego treningu pleców. Druga sprawa: większość podopiecznych CT-ego to, śmiem twierdzić, zwykłe chłopaki, które chodzą na siłkę żeby być więksi i silniejsi, zwykli ludzie. Azjaci, Latynosi, mieszańce, biali. On nie musi z nich robić monstrów czy trójboistów, wystarczy że będą równomiernie pompować każdą partię mięśniową. I, jak widzisz, to im się udaje. Sam piszesz: pierwsze lata to budowanie masy mięśniowej, tych podstaw. No i oni to budują: poćwiczy taki 2 lata, i już ma mocne, obwodowo poprawne, choć ulane uda. Na kulturystyczną separacje i prążki na tyłku przyjdzie jeszcze czas. A to, że nie siadają ATG: może on ich ćwiczy do siadu trójbojowego, czyli aby tylko staw biodrowy był niżej kolan? Stąd ta głębokość i mały zakres powtórzeń, maksowanie

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jestem z tym na bieżąco tj. z jego filmikami, no i w zasadzie największe wkładanie serca widzę tam właśnie w treningu bicepsów co jest dla mnie dziwne, ale bardzo mi się podoba to podejście w sensie motywacji. Prawidłowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
czy naprawde nikt nie zczail ze wszystko co pokazuje ct jest nagrywane w formie motywacji ?
ile razy widzieliscie aby ktos robil odbijane hacki, przy tym p******ac "i do this shit, i do, muthaf***a" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Bo u nas w Polsce p....lą ,,Dawaj dawaj k...a, nic nie waży";)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Zazdrościcie mu i tyle ;* :)

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 623
Dobry motywator ale ze sterydami i pompowaniem bica codziennie trzeba brac poprawke ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
No nie wiem czy brał sterydy l<

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pewien problem

Następny temat

odżywianie sog...

WHEY premium