SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CT FLETCHER

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 173983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
sterydów się doj*bali ... brał to brał nie to nie to nic nie zmienia ... ogólnie logika myślenia jest taka jak ktoś wygląda ponad to trzeba powiedzieć że to na koksach... bo się boimy przyznać ze jesteśmy gorsi ... Hejt w Internecie był i będzie... zaraz się znajdą eksperci i powiedzą że broda mu zsiwiała od sterydów... Dla mnie koleś z tym swoim madafaka wymiata, dobry zastrzyk motywacji ... No i nie tylko bo można też czegoś się nauczyć... To tyle maderfaker
2

Tak się wyciska: www.youtube.com/watch?v=v8ltg-9H5wY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
NIE! ARNOLD NIE BRAŁ! I FLETCHER TEŻ NIE BIERZE!
TO NIE JEST MOŻLIWE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Moim zdaniem koksował, ale to jest tylko moje skromne zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
Nie koksował! super wygląda bez sterydów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Macko
Tony koksu? Startował w zawodach gdzie były testy antydopingowe, a wiec raczej był czysty, a już wtedy jak startował w tych zawodach miał imponującą sylwetke.

BUHAHAHAHA!!!
Nawet Piotr Głuchowski w wywiadzie opowiadał jak Paweł Filleborn doradzał im sposoby na ominięcie kontroli antydopingowej na podstawie moczu. Mieli ze sobą wężyk z moczem kogoś innego, który kamuflowali w bardzo wyrafinowany sposób
Jeżeli jesteś ciekaw to obejrzyj sobie cały reportaż o koksie w polskiej kulturystyce. Co prawda sprzed paru dobrych lat, ale dużo się nie zmieniło...




Niektórzy są bardzo naiwni, też kiedyś taki byłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
chłopie ile ja się kiedyś naszukałem na yt tego...masz SOG'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Dzięki antek
Swoją drogą, jak ty w 4 dni ponad 600 postów nabiłeś? Widzę, że nie próżnujesz na forum.



Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2013-05-16 22:54:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136837
No to rzeczywiście, Arnold nie brał, jego Filleborn nie sprowadził na złą droge;);)
To Maćko dobrze pisał że Fletcher nie brał, jemu Filleborn nie kazał wciskać wężyka w odbyt

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2013-05-17 00:38:55

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801
Panowie, dyskusja idzie w złą stronę... znów polecą niepotrzebne BANy i zamkną temat - ogarnijcie się troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
mój najlepszy motywator - "amator białego chlebka"

btw

antek w 4 dni na forum ponad 600 postów ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pewien problem

Następny temat

odżywianie sog...

WHEY premium