SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CREATINE MEGA CAPS-Nowość!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
acha rozumie teraz wszystko ale to dotyczy tylko www czy np w hurtowniach tez obowiązuje ta promocja aaaaaa Olimpie kiedy bedzie dostepne HMB MEGA CAPS??

Zmieniony przez - kesieo w dniu 2005-02-11 16:46:38

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Promocja dotyczy wszystkich sklepów .
Hmb MC wprowadzimy w tym miesiącu.

Pozdrawiamy

olimp labs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 454
co do cyklu, to mam stosować się do zaleceń na opakowaniu? chciałbym zażywać 5 kaps. dziennie, a nie 4 (jak na opakowaniu)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jesli to jeden z Twoich pierwszych cykli to w zupełnosci wystarczy Ci 4 (bedzie akutar 5g) chociaz 5 nie zrobi jakiejś kolosalnej różnicy

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
najlepiej 5 kaps przed i 5 kaps po treningu.super pompa-do tego crester albo creafusion i nawet boje sie pomyslec!!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
Fullblown- taka strategia jest swietna ale dla bardzo zaawansowanych osob ktore maja juz za soba kilkanascie cykli kreatynowych
dla poczatkujacego 4-5 kapsow dziennie w zupelnosci wystarcza

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
pig a słyszałes o tym ze pierwszy cykl jest zawsze najlepszy.czy to koksami czy suplami.takie jest moje zdanie!!!jednego jestem pewny jezeli bedziesz oszczedzał na suplach i se pomyslisz ze"acha bede brał 5 kaps dziennie to starczy mi na 2 miechy"no ale jezeli wezmiesz 10 dziennie i da ci to lepszy efekt to chyba bedziesz wolał zeby starczyło namiesiąc

Zmieniony przez - FULLBLOWN w dniu 2005-02-24 11:56:19

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
nie chodzi tutaj o oszczednosc Full
po prostu ja uwazam ze lepiej pociagnac cykl dluzej ale mniejszymi dawkami - stopniowo nasycac miesnie kreatyna i utrzymac tym samym jej maxykalne stezenie dluzej
uwazam ze jesli poczatkujacy zacznie powiedzmy od 10-15 gram kreatyny dziennie to jej stezenie tak szybko jak wzrosnie ,spadnie i kolejny cykl nie bedzie juz tak efektywny jak powinien gdyz aby czuc dobre rezultaty bedzie trzeba stosowac coraz to wieksze i wieksze dawki aby skutecznie nasycic miesnie


tak jak piszesz jest jak najbardziej ok ale nie dla osoby ktora ma za soba 1 czy 2 cykle kreatynow

taka strategia jest zarabista np. dla kogos z takim stazem jak Ty
jednak kazdy ma swoja szkole i przekonania

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
WŁASNIE TAK PATRZE NA post i hahahhahaha po***ał mi sie temat ale plama uuuuuuuuu.chodziło mi o tauryne.a ja ***ie.sorki.nio ale jezeli chodzi o kreatyne to i tak nadal uwazam ze p szy cykl jest najskuteczniejszy wiec powinno sie dac czadu.30 gram przez 1 szy tydzien potem po 10-15 gram i tak przez ok 6-8 tyg.potem 3 miechy przerwy i znowu cykl.ja jestem zwolennikiem fazy nasycenia i długiego stosowania kreatyny nawet do 10 tyg i na mnie to działa.oczywiscie to moja refleksja a jezeli ktos bedzie chciał spróbowac to fajnie(zeby nie było ze narzucam swoje zndanie)

Zmieniony przez - FULLBLOWN w dniu 2005-02-24 12:27:08

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
spoko Full
w kwestii Tauryny zgadzam sie z Toba w 100 %

co do kreatyny to kazdy ma swoja szkole i zdanie

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać z Supli kreatynowych na siłe?

Następny temat

TEMATY PRAC

WHEY premium