SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CP/crester/knockout/crevolution

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
czesc.sporo jest postów na ten temat i wiekszosc przeczytalem ale dalej nie moge sie zdecydowac.jak narzie bralem tylko 3 razy mono.mupilem sobie teraz ostrowie 1,8kg ,aminokwasy,L-arginine vitalmax,gainera 2kg i mono 300g vitalmax.zostało mi do wydania 130 zł i zastanawiam sie nad CP/crester/knockout/crevolution.napiszcie po którym sa największe efekty w przyroście masy mięśniowej.oczywiście starczy mi tylko na jedno opakowanie chyba ze wezme CP 450g i 250 kasułek crester biogenix.dodam ze mam dobrze ułożoną diete i plan treningowy.mam 19 lat,waże 68 kg chociaz mam dobrze umięśniono sylwetke i kazdy mi daje o jakies 10 kg wiecej ze waże,180cm wzrostu i ćwicze dwa lata ale z przerwami niestety.napiszcie po którym produkcje pojdzie najwiecej masy miesniowej i niechodzi mi tu tylko o pompe na treningu tylko o fakyyczny przyrost mięśni.jak wezme ten zestaw to poinformuje o wynikach.
z góry dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Z doświadczenia kumpli zdecydowanie Ester kreatyny ma przewage nad KA ( Z 5 ktorych pytałem o odczcuia tylko 1 się wyłamał i miał odwrotne zdanie)

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
W sumie według mnie 2 opcje są dobre:
a)CP małe+CRESTER
b)KNOCKOUT
Byłbym za tym drugim bo jak piszesz masz 300g mono czyli 60 porcji, a KNOCKOUT ma chyba 30.Łącznie 90 porcji czyli masz cykl na 45 dni.
DNI TR
Mono bierz rano
KO bierz przed treningiem
DNI NTR
Mono bierz rano
KO bierz W PORZE TRENINGU

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
nie zrozumiałem czy juz barłęs mono czy masz teraz ...
ale
CP+crester =bardzo dobre połaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zamiast w ostrowie, aminki nawet, a napewno już w argininę może lepiej było zainwestować w więksdza ilość dobrego gainera...
mono jak piszesz masz, najlepszym z tych staków jest bez wątpienia KO, jednak czy najlepszym w tej chwili dla ciebie to nie wiem,w sumie możesz nawet nadal jechac na pojedynczych formach keatyny- tu polecam zacząc cykl na mono/300g. wystarczy ci na 30dni/ potem od razu przechodzisz na ester- i po sprawie.
następny cykl zrób łaczony np. cp i crevolution itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
sory za błąd ale jednak nie będe miał mono ani L-argininy.a mono brałem juz 3 cykle wiec teraz chcem spróbowac czegos innego i wydaje mi sie ze najkorzystniej kupic CP 450g i crester 250 kapsułek niz samego knockout.co radzicie w takiej sytuacji bo na tych stackach to ja sie zbytnio nieznam.jak ta opcja jest dobra to rozpiszcie mi jak mam je brać.a i chyba nie ma róznicy czy zamówie to ze strony producenta czy ze strony fbb.pl bo tam wychodzi taniej???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
nie wiem co to za strona -bierz gdzie taniej ...
pozatym jak pisałem cp+crester
a jeszcze lepiej jak apok napisał crevlution+cp-dawkowanie w poscie podwiesoznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
dzieki za pomoc.to zrezygnuje z animków i argininy.kupie 4kg gainera,białko ostrowia,crester 250 kasułek,Cp 450g bo uwazam ze przy teakiej ilosci kreatyny mono juz nie bedzie potrzebne.chyba ze sie myle.
DT:rano 10g CP,przed treningiem 10g CP i po treningu 7 kapsułek crester
DN:10g Cp rano i4 kapsułki creter popołudniu
moge tak sotsowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trochę za dużo -cp rano i przed treningiem a po tren. 4 kaps. crestru
a w nietr. rano cp a w porze tren. 4 kapsy crestru.
to wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
to tak zrobie.a gainera i białko lepiej rozpuszczac w ciepłym czy zimnym mleku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
i wogóle lepsze jest mono czy te crester?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
CRESTER lepszy od mono.Rozpuszczaj gainea byle nie w gorącym mleku:zimne lub letnie

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować mono+cytrynian??

Następny temat

kreta + cell pump

WHEY premium