SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO WYBRAĆ? POMÓŻCIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Jestem zupełnym laikiem w sprawch sztuk walki. Chciałbym, żeby ktoś poradził mi jaką z nich wybrać. Nie koniecznie musi to być tradycyjna sztuka walki. Nie mam pojęcia co jest ważne przy wyborze, więc opiszę siebei po krótce.

Obecnie maturzysta. Przyszły student. 187 cm wzrostu, ok. 85 kg wagi. Jestem człowiekiem niestety mało cierpiliwym i systematycznym. Jednym z celów który chciałbym osiągnąć to zmuszenie siebie (treningami lub w inny sposób) do samodyscypliny, wyciszenia się i poprawienia koncentracji.
Od sztuki walki oczekuję, że pomoże mi sie obronić w "nieciekawej sytuacji", sprawi, że poczuje się pewniej na ulicy i poprawi w znaczącym stopniu moją kondycję, która teraz nie jest zachwycająca, ale nie jest znowu aż tak tragicznie. Gdybyście potrzebowali więcej informacji to zapraszam na GG 3446938. Z góry dziękuje za okazaną pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
kazda sztuka walki uspokaja i wycisza poprostu wszystko wyladowujesz na treningu


co do sztuki walki to nie wiem co masz dostepne ale polecam boks kickboxing brazylijskie ju jitsu tajski boks z tradycyjnych to jeet kune do, karate shidokan

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
A czemu akurat JKD jest tradycyjne?

A autor niech powie co może u siebie trenować

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od października będę mieszkał na stałe w Opolu więc jeszcze za bardzo nie wiem co można trenować w tym mieście. Ale pewnie kilka szkół walki się znajdzie przy Uniwersytecie. Opisaliście jakieś zawiłe nazwy, a ja mam jeszcze jeden problem - żeby to było efektywne i estetycznie. Zależy mi, żeby móc obronić się na ulicy, ale żeby pokonać moją "słoniowatość" ruchów.
Acha - jakaś krav maga odpada nawet nie ze względów natury technicznej, co finansowej. Biedny studencina raczej nei wysupła min. 400 zł miesięcznie na trening. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
nie no 400 to juz nie przesadzaj
JKD hmmmmm no niby nie jest tradycyjne ale czego sie Olo czepiasz

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Gdzie tak biorą: 400 za miesiąc?

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
slyszalem o tym ze sa stawki 200 ale to i tak o wiele za duzo a 400 to --->

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
W Opolu masz 2 kluby taekwondo - OKT Opole i OKSW Opole. Informacje znajdziesz na http://www.taekwondo.dw.pl

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za dotychczasowe odpowiedzi. Czekam na dalsze propozycje aczkolwiek to teakwon-do wydaje mi się dosyć ciekawą propozycję. Co do ceny Krav-maga to kolega mnie poinformował bądź jak kto woli zdezinformował w ten sposób... Dzieki jeszcze raz. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 683
Tez jestem z Opola wiec Ci pomoge (chcesz to mozesz mnie trafic na gg: 1220264).
Od prawie 10 lat trenuje kyokushin w OKKK, Tobie polecam grupe w sensei Radziewicza (czolowy zawodnik w Polsce w kata i w kumite 70kg). We wtorki i czwartki prowadzi on grupe masters. tzn. taka miala byc z zalozenia. W rzeczywistosci trafia tam kazdy, kto ma pow. 18 lat. Poziom jest b. zruznicowany, od poczatkujacych do zielonych belek. Nawet ja tam czasem wpadam (3 kyu), bo pomimo, ze trenuje nominalnie w kadrze, to u sensie Radziewicza zawsze jest ok. Dla niego karate to pasja, ciezko to nawet opisac. Trening jest ciezki, na poczatek bedziesz mial problemu z kondycja, bo taka juz jest specyfika jego treningu, ale treningi sa bardzo roznorodne. Klub ma sporo sprzetu wiec wiele zajec odbywa sie na tarczach, workach itp. Sensei czesto zostaje 1015 minut po zajeciach z grupa "nowych" zeby ich podciagnac, pokazac cos co inni opanowali a z czym nowi maja klopoty.
Rownoczesnie nie musisz sie obawiac, ze ktos Ci na pierwszych zajeciach wkreci mawache w leb, bo takie sytuacje sie tam raczej nie zdarzaja i poczatkujacy sa dobrze traktowani.
Naprawde serdecznie polecam.

"Cztery tabletki metki idealne dla Twej sylwetki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 683
Mega. Napisalem "zroznicowany" przez "u".
Ide spac...

"Cztery tabletki metki idealne dla Twej sylwetki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gwardia Łódź

Następny temat

trójkąt w powietrzu

WHEY premium