SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO SĄDZICIE O ODŻYWKACH FIRMY TREC ???????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Trec to przecietna firma.jednak tak naprawdę rożnicę odczuwamy głownie w portfelu, gdy zestawiamy te same grupy produktów.
jeśli firma trzyma skłądy, to jest ok.
Były plotki ż eTrec nie trzyma skłądów, nawet jeden handlarz znajacy temat mówił ze nei chce tym handlować.Ale plotki plotkami, jak jest nie wiem.
Dla mnie przecietna firma.
Podzialy wszelkiego rodzaju nie maja wiekszegos sensu, bo porównuje się produkty a firmy-po co..
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
mietki, tak po prawdzie to prawie o kazdej firmie jakies tam plotki kraza...
Ja nie bronie treca. Sam od zawsze powtarzam i uwazam jak ty, ze firm nie mozna poruwnywac...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3309
ziper69 - Olimp i BX na srednej polce, bo jedne z najlepszych firm na rynku obecnie. Zawodnicy swiatowej klasy przygotowywuja sie wlasnie na nich i nie maja nic im do zarzucenia. Produkty ktore sa swietne to:
BX:
Prolongatum
- najlepsza odzywka do uzupelniania diety.
Monster Mass - Topowy Gainer
Cell pump - kazdy wie, ze jest super
R-TYPES - warto brac
Areo2 - rowniez warto.
Carbo - wysmienite.

Olimp:
Acetosteron - dawno nie bylo tak dobrego soopla, niesamowite efekty.
zma - REWELACJA
Sp80 - tanszy od prolongatum troszke gorszy.
BCAA - sa wpozdku tylko kuleja ze nie sa w kapsulkach
HMB - rewelacja
Pure Whey - swietne bialeczko bez laktozy.
D-ribose - hmm wogole ciezko o ryboze na naszym rynku, a ten sooplement potwierdza tylko klase tej firmy
taurine - taurynka
ALA - tanszy r-types, ale tez fajne.

Vitalmax - swietna, super firma wogole nie sprzedajaca sie w warszawskich sklepach, karzdy oddaje ja do hurtowni.
Na reszte odpowiem jak skoncze prace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Longinus, wspólnik jest w Warszawie 2x w tygodniu z pełnym samochodem towaru (Renault Master).
Był wczoraj i był dzisiaj.
Jeśli masz znajomych w największych hurtowniach (FB , Power Zone) to łatwo sprawdzić.
Nie wiem skąd masz takie dane, ale my nie mieliśmy ani jednego zwrotu z Warszawy i w ogóle skądkolwiek (co najwyżej jak komuś pękło pudełko to wymienialiśmy).
Jeśli reszta danych jest tak ścisła jak ta o sprzedaży Vitala w Warszawie to już mam pełne rozeznanie w Twoich info.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A jeśli chodzi o zwroty to właśnie Sci-Fit , firma która u Ciebie jest jako wysoka półka, poniosła klapę w Polsce i 90% hurtowni przestaje tym handlować.
Mamy dane z całej Polski, wiemy co się jak sprzedaje i bezwzględnie nr 1 jest Olimp , nr 2 Trec , za nimi grupa pościgowa złożona z kilku firm a na samym końcu SciFit, Inko i Multipower (dwie ostatnie firmy poza Warszawą nie sprzedają się nigdzie).

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Jak zwykle konkretnie

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
znany i lubiany

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Tak wlasnie przypuszaczalem a jeszcze pytanie o jak ciutke sp80 jest gorsza od prolongatum ,dla mnie to 2 rozne klasy bailek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kurde az sie chce czytac to ci pisze Son
całkowicie bezstronny
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Longinus jednak masz kiepskie rozeznanie, bez urazy.
Qazar, prolongatum i sp 80 niewiele się różnią, poza ceną.Różnice w składzie nie wplywają szczególnie na końcowy efekt.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump

Następny temat

kreatyna + tauryna

WHEY premium