SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO SĄDZICIE O ODŻYWKACH FIRMY TREC ???????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7
No i cena nie kiepsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Sklad rewelacjia ,ale po podliczeniu ile tam tego moze byc to mina robi sie taka--> nie chcesz efki to hedyne co z nia moze konkurowac to stack yohimbina+coffeina+synferyna a do tego T2 drogo tak ale zdrowiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Dzięki Wojtas za bonusa

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
To było takie uproszczenie że dane są tylko z hurtowni.
Są z prawie wszystkich hurtowni w Polsce i kilkudziesięciu sklepów (tych, które sami zaopatrujemy).
Fakt, że Trec puszcza prawie wszystko bez pośredników , ale ostatnio to samo robi Olimp.
Hurtownie mają dane ze sklepów którzy sami zaopatrują i tak kształtują się opinie bo to środowisko jest bardzo hermetyczne i jak w Polskę pójdzie jakieś info to zaraz wszyscy o tym wiedzą.
Na pewno nie podejmowałbym się rzucać jakichkolwiek kwot odnośnie obrotów którejkolwiek z firm, ale myślę że przewaga Olimpa nad Trekiem jest dosyć wyraźna (bardzo ważnym ogniwem sprzedaży Olimpa są apteki, sklepy sportowe, hipermarkety), ale oczywiście dane apokalipsy sprzed kilku dni (Olimp 80% rynku, Trec 4% rynku) można włożyć między bajki.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
No powiem ze w niektórych aptekach Olimp ma sporo towaru.Jak jest ze sprzedaża, nie pytałem.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Aptek są w Polsce tysiące, więc jeśli nawet dana apteka uważa że sprzedaje niewiele Olimpa to w skali całego kraju jest to sprzedaż bardzo duża.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Sonbaty, nie trzeba nawet zbyt uważnie śledzić rynku by wiedzieć, że przewaga jest więcej niż miażdżąca, więc rzeczywiście nie podejmuj się szacowania czegokolwiek nawet w najmniejszej nawet skali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
W Trójmieście chyba w każdej aptece mają coś olimpa.
Son- czyli ten Multipower (a jest tego w sklepikach np. w Gdańsku dużo w dobrych cenach) jest z prywatnego przemytu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
apokalipsa, a skąd Ty możesz to wiedzieć skoro nie jesteś z branży ?
Boogie, nie wiem jaki Multipower jest w Gdańsku, wiem jednak że na Wybrzeżu zawsze było centrum tanich odżywek z przemytu (np. Weider).
Ale być może Multipower się tam dobrze sprzedaje, tego nie wiem.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niestety duzo sie slyszalo o podrabianych megamassach swego czasu na wybrzerzu

np Vitala wogule tu nie ma - więc Sonbaty musisz cos z tym zrobic...
nawet nuternd ma swoj sklep w hipermarkecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump

Następny temat

kreatyna + tauryna

WHEY premium