SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO MOGĄ OZNACZAĆ CZĘSTE SKURCZE MIĘŚNI, ITP.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JUZ OD OKOŁO PÓŁ ROKU MIEWAM CZĘSTE SKURCZE MIĘŚNI CZASEM DRGANIA POWIEK, KIEDYŚ ROBIŁO MI SIĘ SŁABO ITP. LECZ JUŻ TERAZ NIE MAM TYLKO TE SKURCZE I TO NAPRAWDE CZĘSTE I W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH BOLESNE TRWAJĄCE OKOŁO 1 MIN. POTEM CZASAMI DALEJ MNIE TRZYMA ALE JUZ MNIEJ I PRZECHODZI PO 3-4 GODZ. CZY MAM JEŚĆ TABLETKI WYPOSAŻONE W WAPŃ , POTAS, MAGNEZ CZY CO. I CZY WOGÓLE JEST TO GROŹNE CZY NORMALNE. PROSZE ODPOWIEDZCIE MI NA MOJE PYTANIE!!!!!!!!!!!!
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
najprawdopodobniej masz niedostatek elektrolitoow - zwrooc uwagę na dietę, czy dostarczasz ich odpowiednie ilości; zapopatrz się np. w aspargin loob magne b6 - powinno pomooc
poza tym przyczyną skoorczoow może też być niedostateczne nawodnienie organizmu
jednak przy tak dłoogotrwałych objawach stawiałabym na to 1

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!! MYŚLE ŻE WODA NIE JEST TEGO PRZYCZYNĄ BO WYPIJAM JEJ OKOŁO 2 L DZIENNIE. AHA CZY MÓGŁBYŚ MI JESZCZE POWIEDZIEĆ CZY NIE JESTEM ZA MŁODY NA ĆWICZENIE MAM 15 LAT. I CZY JESTEM NARAŻONY NA SKRZYWIENIE SOBIE KRĘGOSŁUPA. ĆWICZE NA TRICA , BICA, KLATKE . PROSZE O POMOC!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
2l wody przy uprawianiu sportu to wcale nie tak doożo
/sama dostarczam dziennie około 4l płynoow - i raczej nie mniej/

poza tym - jeśli chcesz trenować...dlaczego tylko goorną połowę ciała? i z tego co widzę to jeszcze bez plecoow! nie zależy ci na zachowaniu harmonii sylwetki?



artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-09-24 21:55:42

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
2 litry można ale po samym treningu...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieodpowiedzieliście mi do końca na moje pytanie. prosze odpowiedzcie. wypijam podczas treningu 1,5 l wody i w dzień około 0,5l. Myśle że póki co bedę ćwiczył tylko te partie mięśni. Może kiedyś będzie inaczej. Odpowiedzcie i dzięki za dotychczasowe rady!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
pij więcej! to podstawa

"Myśle że póki co bedę ćwiczył tylko te partie mięśni. Może kiedyś będzie inaczej."

to źle myślisz... bez obrazy
przy takich treningach nabawisz się i dysproporcji i zapewne kontoozji - powinieneś trenować w taki sposoob, by zapewnić roownomierny rozwooj groop mięśniowych...i dobrze radzę - zmień jak najszybciej swoje nastawienie :)

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
"pij więcej"...sory ale fajnie to można odczytać

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
heheheh..dzięki...heheh :p
nie masz za co przepraszać...heheh

pij więcej oczywiście wody ;)

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakie ćwiczenia byś mi radził na inne partie mięśni????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
btw
jeszcze raz gratoolooję

a radziłabym ;) udanie się do odpowiedniego działu => trening :)

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna+glutamina+białko ovo

Następny temat

KIEDY PONOWNIE ZMA I TT

WHEY premium