SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLENBUTEROL (art)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 89771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
No fakt - szoho
Woda podskorna - usuniecie jej faktycznie moze zdzialac cuda - lecz nalezy pamietac ze co zaduzo to nie zdrowo
Usuwanie wody jest git przed wystepem/wybiegiem
Ogladaliscie film : TESTOSTERONE BOYS ??
Kolo jechal autem przez 3 h chyba i non-stop siedzial w worku plastykowym, mial ogrzewanie na fula - po co zeby sie odwodnic. Jak przyjechal na miejsce - utrzymac sie na nogach niemogl, i zrezygnowal z zawodow

Kurfa jakis chory jestem ( albo raczej oslabiony ... ) 36.3 C temp z juchy mi kapie jak u przedszkolaki ( smark na brodzie ) i mnie gardziel boli ..... ehhh .....
Aha szoho - jak wejdzie - sogas

Aniolek - lap tez soga - cos Cie polubilem ostatnio
Szoho - tylko nic niemow mojej pannie
heh ....


Zmieniony przez - Cinematic w dniu 2004-12-29 17:03:01

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
mija zapraszam naprawde do działu odzywianie nie masz przed sobą kareiere to ją rozwijaj prawidłowi nic na siłe

jak masz poroblemy to ja i pewnie vegas ci pomogą

aniołek spoko przecież wiem , że mnie rozumiesz

cinematic juz twoja wie masz bana na <sex>

i czekam na konto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Ej nie dawajcie mi SoGów bo bede miala speca i sie znów do mnie do******lą mendy
ale Cinematic dziekuje ślicznie Bog Ci w dzieciach wynagrodzi

od Kazama się odczepcie też
ogolnie to wsyzscy sie kochajmy i nie krzyczmy na siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 176 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1227
najczesciej bywam wlasnie na odzywianiu ale tam mowia zeby jesc ponad 1500kcal albo slynne CKD po ktorym moj organizm doznalby szoku;)

Wiem ,ze mi sie uda!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
CKD niet - kwasowość ketonów jest beee to już wiesz, nerki chcesz mieć całe i zdrowe. Trzeba jeść całkiem sporo. Wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz dodaj aktywność fizyczną - zapotrzebowanie na energię - odejmij 300-500kcal oraz zacznij ćwiczenia aerobowy stopniowo od 3x 30min w tygodniu do 5-6 po 45-60minut. Spożycie białka na poziomie 3g na kg oraz 2g węglowodanów na kg reszta tłuszcze - do 30-40g dziennie. Strzelam na oko. Wyliczenia muszą być poprawne!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 176 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1227
cwicze codziennie ,dietkuje tez czasem lepiej czasem gorzej i zwykle udawalo mi sie utrzymac swoja wage :/
a swoja droga czemu ciagle mi wychodzi ze mam za duze fotki??wszedzie wchodza a tu nie

Wiem ,ze mi sie uda!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
Moja panienka jechała na poczatku na Fat-burner Treca + efydryna jadła 6-7 posiłków dziennie ( niski IG) i pedałowała od 20 minut w pierwszych tygodniach do 60minut w szczycie i spowrotem trwało to 10-12 tygodni nie pamiętam i było za***iście, teraz jechala ostatnio na Sally i efekt identyczny wiec uważam że nie ma sensu sie walić z tym Kiedyś na forum wysylalem fotki jej ale wszystko pakasowalem nawet moje fotki jezeli cie interesuje efekt to odezwij sie do mnie to wysle ci foty przed i po.

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
A wy nadal nie rozumiecie co poniektórzy. Panna nie odchudza się dlatego że chce lepiej wyglądać na plaży, tylko ma deadline i albo wóz albo przewóz. I niepiszcie mi że 61 kg kobieta może w ciągu 4 tygodni leciutko zrzucić 11 kg. A co do diet itd. Owszem jak najbardziej może przejśc na inną diete żeby utrzymać to co zrzuciała ale po zrzuceniu.

A tak naprawde to zaczyna mnie to ******lić. Będe robić to co uważam za słuszne i ci którzy będą chcieli niech ze mną rozmawiają a ci co nie to nie, nie będe płakał.

Dzięki dla tych którzy coś dobrego powiedzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ehh ..

Uriel napisz coś wiecej o kwasowości ketonów ..?

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-29 21:38:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Kazam pewnie dałoby się to zrobić na kilkadziesiąt minut te 11kg w dół.

Szoho - trzeba poprostu znaleźć jakieś obszerniejsze info - tego prawie wogóle nie ma.

Nie chce nikogo wprowadzać w błąd - są to tylko przypuszczenia, które się poniekąd potwierdzają!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zwiekszyc poziom testa?

Następny temat

I mów do kretyna...

WHEY premium