SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLENBUTEROL (art)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 89721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
mija zapraszam do działu odzywianie

i z clenem narazie sobie daroj

są środki mniej skuteczne ale o wiele bardziej bezpieczne , a przy dietcie treningach aerobowoych np 65% cardio max plus trening HIIT i jakimś wspomagaczy z tych lepszych a "normalnych" meta burn i green tea i będzie dobrze .

Fakt widze ze pare osob ma nieźle nasrane ...

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-29 14:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Szoho chyba nie wiesz jak sie zachowuje zdesperoana laska, ktora chce zrzucic jak najwiecej kg w jak najszybszym czasie
Ja jak bym byla tak zdesperowana to bym słuchala Kazama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700


sluchaj shoho
pomylilas dzialy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
jak byś była tak zdesperowana to byś poszła na całość i kupiła sobie DNP plus inne gów.na dajcie spokuj ludzie czy , pozatym waga ...? To raczej wskaźnik dobry nie jest , odwodnijcie sie kupie sobie stuff który pomaga usówać wode podskurną to zobaczycie jakie efekty ... ehh

doobry obrazek
sog


Justyna dziękuje za kartke świąteczną
dopiero teraz meila udało mi sie otworzyć :*

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-29 15:18:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
spoko
widzisz pamietam o Tobie, Ty niedobry !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Dzięki za uznanie
Kwalfikuje się do bana bo postanowiłem jej pomóc. Hmmm ciekawe. Zmieniłem jej diete (żeby sobie kuku nie zrobiła), dobrałem suple (najostrożniej jak się dało), zaoferowałem stały kontakt żeby ewentualnie korygować. To po pierwsze, po drugie to jest dział doping i ktoś kto tu przychodzi wie na co sie decyduje. Widze że moja pomoc jest stawiana na równi z pomoca kogoś kto by polecił DNP. Fajnie. Lepiej niech znajdzie sobie na necie jakąś głupią głodową diete albo sama (nie znając się na tym ) spróbuje układać plan suplementacji.
Żeby osiągnąć ekstremalne rezultaty trzeba dużo poświęcić inaczej się nie da a gadanie że na diecie i treningu aerobowym można w 4 tygodnie zrzucić z 61 do 50 kg to sobie można między bajki włożyć (zwłaszcza u kobiet)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
oczywiście, że sie da to zalezy od ilości fatu i wody bo wage bardzo łatwo zmienić , ale trudniej z redykcja tk.tłuszczowej zresztą wiesz

a co do uznania stary no nie pisz tak twoje arty duzą wnoszą to działu więc spoko poprostu czasmi trzeba rozgrniczyć niektóre sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
justynka nie ze zapomniałem czasu nie mam , wiesz dobrze jak mam z nauką i z tym basenem same problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
przeciez nie mam wontów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 176 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1227
do v3gas nie ,nie wiem jak wyglada taka kobieta bo nia nie jestem!!!!

Wiem ,ze mi sie uda!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zwiekszyc poziom testa?

Następny temat

I mów do kretyna...

WHEY premium