SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHYBA ZAPSUTY EASY GAIN MASS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13


czesc, nie wiedzialem zbytnio gdzie umiescic ten temat a nie widze takiego na forum.
kupilem kilka dni temu easy gain mass i wydaje mi sie ze jest on zepsuty ,po polaczeniu z woda ,pływaja w nim jakies czarne "okruszki". nigdy nie mialem tego gaina ,dlatego pytam. Wczesniej mialem gainera 1 ,i nie mialem w nim zadnych "okruszkow" ,czekam na odp i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
myślę, że mogą to być np cząsteczki kakao, postaraj się go bardziej zamieszać i wtedy zobaczyć czy dalej występują

gdyby był zepsuty to na pewno nie objawiałoby się to tak, bez obaw


zdjęcie troszke słabej jakości, ale na 99% wydaje mi się, że to sklejone grudki gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
ale skąd by tam było kakao skoro to smak waniliowy? do tego nie mieszam tego w mleku tylko w wodzie. co inni o tym myslicie? czekam na odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ale mogło "zaplątać" sie niewiele kakaa, naprawde niec hce wprowadzić w błąd ale ja tak sądzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
wszystko jest ok

ja kiedyś w gainerze innej firmy,
w smaku czekoladowym miałem kawałek truskawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A te grudki występują też w formie proszkowej czy tylko po rozpuszczeniu w wodzie?? Spróbuj wybrać parę grudek i zobacz czy smakują jak kakao, Jedna linia produkcyjna jest używana do kilku rodzajów odżywek coś zawsze się mogło tam dostać, ja np w otrębach znalazłem kiedyś fasolę typu jaś. Sporo jest takich produktów kupujesz coś a tam z tyłu napisane może zawierać śladowe ilości czegoś tam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
dokładnie jak wyżej i napisz co z tymi grudkami

ja jeszcze się z takim przypadkiem nie spotkałem, więc sam jestem ciekaw.

Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2010-03-25 11:32:36

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
byłem w tym sklepie co to kupilem ,sami byli zdziwieni i powiedzieli ze to prawdopodobnie kreatyna i aminokwasy ,bo niby to sie nie rozpuszcza w wodzie.

Zmieniony przez - gosciu100 w dniu 2010-03-25 22:01:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
U to specjaliści byli z nich spróbuj smak tych gródek, kreatyna czarna hmmmm no chyba że się zmieszała z kakaem i wpadła do worka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
wątpię by była to kreatyna, tym bardziej biorąc pod uwagę kolor najpredzej, wg mnie, kakao lub posklejane grudki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapach therm l-carnityny

Następny temat

Zaproszenie na 10 MP w ArmWrestlingu w Gdyni 10-11.04.2010

WHEY premium