SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CENA CLENBUTEROLU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od tego roku podobno pozmieniały się trochę przepisy i tylko 100 leków dopuszczonych jest do importu (nie wiem czy wśród nich jest clen, ale nie sądzę).

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z moich źródeł 120 złotych to troszkę drogo ale nie zadużo za cleme bługarską za 100 tabletek 100 złotych a co do tego która lepsza to jest nią bługaraka clema aaaaaaaa niebierzcie hiszpańskiej jest****owa i to bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy moglby mi ktos napisac jak wziac 100 clemy bo nie mam pojecia. ja mam bulgarska kupilem ja po 45zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uu tanio ja kupiłeś jeżeli to sto tabletek
1 tydzień od 1 do 5 sztuk zwiększasz co dzień po jednej sztuce aż dojdziesz do 5 i tak przez resztę tygodzni a jak będzie już tylko 10 sztuk to schodzisz piramidalnie 5 do 1 sztuki musisz brać co dzień jak chcesz schudnąć a jak chcesz zeby mięsien był troszkę twardszy i zeby podtrzymac go do bierz co drugi dzień 5 sztuk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


zmarnujesz kase jeżeli zrobisz clenbuterol żeby zgubic wage. zgubisz może jeden kilogram i to wszystko i się będziesz trząsł jak wariat. jeżeli chcesz zrobić cos żeby zgubić wagę zrób DNP lub cytomel i wtedy zgubisz z dziesięć kilo. Jeżeli postanowisz zrobić clenbuterol to zrób go poprawnie. Robisz go piramidowo przez pierwsze trzy dni i przez następne 4 dni bierzesz stałą dawkę. Bież polowe porcji rano i polowe po południu każdego dnia. Po tym tygodniu przestajesz przez tydzień i znowu zaczynasz na następny tydzień. Robisz to przez około 3 miesiące nie dłużej. Ja robiłem clenbuterol parę już razy i rezultat był niezły (był o wiele lepszy jak zrobiłem cytomel)

I live in US, if you speak English but live in Poland than drop me an email and there might be a way for you to make a few dollars.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam dostęp do bułgarskiegio po 7 dolców za 100 tabl. Ale to cena jak dla mnie (bliski znajomy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Mam nieco clena ale wrzucam go dopiero na koniec obecnej kuracji. Wtedy też odświeżę profilek.


Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HELP!!

Biore juz drugo buteleczke spiro..(kumpal mi poradzil ponoc syrop szybciej sie wchlania)30min przed cwiczeniami(aerobic czasami silownia i basen procz codziennie w domku cwicze) CZY TO WYSTARCZY?? Co tydzien zwiekszam dawke.
Poradzil mi abym brala non stop bez przerw(niby szybsze efekty)gdy dochodze do najwiekszej czyli 5ml zmniejszam i tak w kolko.
Czy to dobre rozwiazanie dla dziewczyny??
Jak narazie efektow ni ma po jakim czasie je widac?? moze cos dodatkowo mam stosowac albo moze cos innego??

Doradzcie mi cos



narka robaczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
a ktos moglby mi pomoc kupic ten clenbuterol? bo nie mam pojecia jak mam go kupic. znajomosci jako takich nie mam.

agatka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Ja Ci kupie, przelej mi na konto 10 tysięcy zł, albo jak masz ładną pełnoletnią siostrę to mnie z nią umów.

Patrz na daty. I nikt tu ci nic nie załatwi ani nie kupi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

igla w zyle

Następny temat

Moge wziasc mete?

WHEY premium