SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Byłby ktoś chętny na takie białko??

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1178
Białko będę rozsyłał najwcześniej po wszystkich świętych bo muszę najpierw zebrać potencjalnych klientów na nie i dopiero zamówić a też parę dni dojdzie zanim zrealizują moje zamówienie i białko przyjedzie do miejsca przeznaczenia i je stamtąd odbiorę. Także pocz listopada zaczynamy.

Co do odbioru osobistego to nie mam nic przeciwko, ale gorzej jest z moją dostępnością w domu bo aktualnie szukam pracy i częściej mnie nie ma niż jestem. Mieszkam w woj. łódzkim na granicy ze śląskim w małej miejscowości niedaleko Pajęczna/ Radomska.

Czekam na zamówienia na gg

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1178
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
a wysylka po ile ?

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
jadł to ktoś?
jak to smakuje? da sie wypić?
coś jak otrowia to bedzie?
ma ktos tu worek ostrowi 15 kg do sprzedania?
może byc na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5733
Elo tez sie pisze na te białko

Wszystko co robisz mądrze daje efekty...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
powiem tylko tyle, że bialko sojowe sprzyja kobietom , mężczyznom niekoneicznie (hormony)

Umrzeć nie umrzecie.

Kto będzie chciał znajdzie info...

Sorki i pozdro!

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Komar190_ ty zyjesz?
Dbaj o interes jak chcesz miec klientów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20497
spokojnie chłopaki , możecie napisac do niego na gg jak sie nie cierpliwicie , podobno opóźnienie małe kilkudniowe będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1178
Spokojnie, żyje i mam się dobrze . wiem już dokładnie ze od środy bede miał towar u mnie i możemy zacząć rozsyłanie. Prosze ustawiać się w kolejce bo na razie eksperymentalnie zamówiłem tylko 40kg także kto pierwszy ten lepszy.
Niestety na allegro nie wystawię bo są czasem nieciekawe konsekwencje po wystawianiu takiego typu produktów. Także proszę o odrobinę zaufania.
Wymyśliłem takze ze możliwy będzie zakup małej ilości tzn 100g na spróbówkę (koszt ok 2zł) + oczywiście przesyłka listem (5zł). Bedzie można samemu wypróbować sobie smak itd przed większym zamówieniem.
Po rozpoczęciu wysyłania tej partii zobaczę w jakim tempie będzie znikać towar i złoże zamówienie na nast partię jesli będzie zapotrzebowanie. Ciągłość bedzie zachowana, no może z jakimiś małymi przerwami ale damy rade.

Także od środy zapraszam na gg 4339583 lub tel. 885924166 w celu składania zamówien na konkretne ilości lub najpierw na próbki, jak kto woli.
Pozdrawiam

Komar190_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
mam nowego nicka bo tamtego mi zbanował mod który nie znosi krytyki...

To ja komar190_

Mam już to białko wiec czekam na zamówienia. Cena 18zł za 1kg
Zgłaszać sie na gg 4339583 lub tel 661647866 ew. 885924166
Tylko 20kg białka do rozdysponowania więc kto pierwszy ten lepszy i zamawiać go już raczej nie bede bo kiepski zarobek na nim mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tanie białko whey protein complex

Następny temat

SONY ERICSSON K750i

WHEY premium