SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty z płaską, cienką podeszwą jakie ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
To sobie kup halówki, jak w okolicy nie masz czystej siłowni.
Halówki oczywiście do piłki nożnej. Na początku śmigałem w nike, ale smród mnie zniechęcił do nich.

Pozdrów tam ode mnie swoje stopy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5960
chłopie daj juz spokój , ze tobie śmierdzą nogi to nie znaczy ze każdemu !! To nie oto chodzi !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Nie od dziś chodzę na siłownie, więc wyluzuj, pomoc otrzymałeś, więc nie wiem czego ty chcesz jeszcze ? Może mam za ciebie wybrać buty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
ćwiczenie w klapkach to szczyt głupoty,
mam kilku takich kolesi na siłce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Dzięki za komplement, to mi ma być wygodnie, a nie tobie.
Ale co ty tam możesz wiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5960
Ikis wez juz się nie udzielaj s w temacie a za taką pomoc to dziękuje , w klapkach na siłownie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
ja ćwiczę w halówkach i bardzo sobię cenię

a jak widzę gości w japonkach na siłce to staram się nawet z ni mi nie gadać, podejrzana sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
kup trampki za kostkę w stylu Chucka Taylora. Czasami w diverse są fajne modele,więc nie ma przypału w nich (po wypraniu) latać zwyczajnie po mieście.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2341
Ja ćwiczę w halówkach i jest mi wygodnie.A obuwie na siłowni wg. mnie jest sprawą indywidualna i nie ma określonych reguł.

daniel33mc przesyłam link na priv.

ツ ツChOć ŻyCiE cIĄżY, a PsYcHiKa SiAdA... jA sIę NiE pOdDaM tO mOjA zAsAdA... ツ ツ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2341
daniel33mc podbij do mnie na gg bo nie moge wysyłać wiadomości.

ツ ツChOć ŻyCiE cIĄżY, a PsYcHiKa SiAdA... jA sIę NiE pOdDaM tO mOjA zAsAdA... ツ ツ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki sprzęt kupić?

Następny temat

Ławka Marbo - pytania

WHEY premium