SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty do biegania asics

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2398

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1569
Biegam 2-3 razy w tygodniu po 30-60min przygotowuje się do biegu na 1km i potrzebuje wygodnych butów, już jedne kupiłem za 60zł i za bardzo nie nadają się szczególnie że nie mają praktycznie żadnej amortyzacji, przeglądałem wiele różnych modeli i zaciekawiły mnie 2 co o nich myślicie czy dobre, które lepsze? (moja waga 75kg, biegam raz po lesie raz po asfalcie). Ewentualnie jakie dobre buty do biegania polecicie w podobnych cenach :)
Linki do obu par:
http://www.zalando.pl/asics-gel-trail-lahar-3-g-tx-szlak-czarny-as142a01f-802.html

http://www.zalando.pl/asics-trail-tambora-2-szlak-szary-as142a01z-105.html 
1

"Czy rzeczywiście potrzebujemy więcej czasu? Czy też potrzebujemy więcej dyscypliny, by wykorzystać czas który mamy?"
Kerry Johnson

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Asics to sprawdzona i ceniona marka. Sam posiadam Asics Gel Cumulus i jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Asics najlepsze buty jakie dotychczas miałam. Biegam dość spore dystanse i testowałam różne marki. Żadna jednak nie dorównuje tej marce. Mam model GEL - PULSE 6. Cena dobra, a komfort podczas biegania jeszcze lepszy. Warto wydać trochę więcej pieniędzy bo dobre buty to podstawa :)


Zmieniony przez - LaAgnieszka w dniu 2015-10-28 21:11:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
myśle, że przez te 2 lata już sobie wybrał buty
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta redukcyjna do dużej poprawy.

Następny temat

Delikatna korekta diety. Dopinanie na ostatni guzik.

WHEY premium