SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - Axis-HT

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 36241

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1564
Dzisiaj pierwsza dawka, dam znać za 2 tygodnie czy cos czuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
i jak tam?

przymierzam sie do kupienia tego produktu, chcialem go dorzucic do redukcji w celu wyprucia zylek na wierzch, zahamowania katabolizmu miesni, poprawy ubicia i definicji.

chcialem jednak kupic tylko 1 opakowanie ze wzgledow finansowych. czy wystarczy na moje potrzeby? Jak wtedy brać 3 x 1 kapsulka przez 40 dni czy 2 x 2 kapsulki przez 30 dni? Kiedy lepiej porobi, gdy bede stosowal wieksze dawki czy gdy dam mu wiecej czasu na rozkrecenie sie? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
do tego celu to sobie daruj... to srodek podnoszący teścia, twoje cele to inna bajka... fakt pomoze przy treningu w sesie podniesienia chęci, pozytywnej agresji, nastawienia ale restza to trening + dieta...
tym bardziej przy jednym opakowaniu...

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
ja wiem, ze jest to srodek podnoszacy tescia ale jezeli jest w tym dobry (zalozmy, ze jeden z najlepszych nie bedacy ph ani saa) to korzysci plynace z jego stosowania sa pewna namiastka (zdaje sobie sprawe, ze niewielka) efektow stosowania testa z zewnatrz, czyli moge liczyc na wzrost libido, poprawe definicji, lepsza gestosc, mozliwe ze delikatnie czysta masa pojdzie na plus (1-2 kg), do tego poprawa rzezby.

nie oczekuje efektow jak po propie i zdaje sobie sprawe, ze najlepiej ten srodek spisuje sie jako dodatek do pct ale chcialem go sprobowac mimo iz nie jestem po zadnym cyklu poniewaz jezeli to co pisza jest prawda chociaz w pewnym stopniu to wlasnie takich efektow oczekuje, a na ph ani saa jakos jeszcze nie moge sie zdecydowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
a co do treningu i diety to oczywiscie, zawsze podstawa i zdaje sobie z tego sprawe

dieta zbilansowana, zdrowe produkty, 6 posilkow dziennie, wegle tylko zlozone o niskim/srednim ig, duza podaz dobrej jakosci bialka, zdrowe tluszcze, duzo warzyw

a trening jaki mam zamiar zastosowac przy tym srodku to trening na pompe z krotkimi przerwami, superseriami, zastosowaniem fazy negatywnej ruchu itp. mysle, ze moze byc grubo

odpowiedzcie co do mojego wczesniejszego pyttania o dawkowanie:
lepiej brac to przez:
20 dni po 6 kaps
30 dni po 4 kapsulki
40 dni po 3kapsulki?
przy zalozeniu, ze moge wylozyc kwit tylko na 1 opakowanie.

pozdrawiam i przepraszam, ze bez edycji wczesniejszego posta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
"czyli moge liczyc na wzrost libido, poprawe definicji, lepsza gestosc, mozliwe ze delikatnie czysta masa pojdzie na plus (1-2 kg), do tego poprawa rzezby. " z tego co napisałeś to tylko libido pojdzie w gore po samym srodku - restza to wąłsnie trening. sam srodek powinien poprawić jakosc treningu a co za tym idzie pozostałe aspekty ktore cię interesują... bezposrednio nie wpłynie na definicje, gestosc etc...
co do stosowania to przy takich twoich celach/załozeniach pozostaje jedynie 6 kapsow dziennie 3*2. a przez te 3 tygodnie zbieranie sianka na następną puchę ;D uwierz ze dopiero po 3-4 tygodniu czuc co to moc, choć srodek wkreca sie z dnia na dzien... (to tak jakbys miał przestac brac krete jak sie wkreci..) przy 4 tabsach dziennie poprawi ci sie z lekka libido i humor... moim zdaniem jak chesz jechac to po 6 tylko...

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
faceOFmeth oczekujesz efektów jakie daje suplementacja testosteronem a nie ziołowym preparatem na jego podbicie
tak jak kolega wyżej pisał - poprawa libido, regeneracji, samopoczucia i nic więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
co do kreatyny to akurat mi bardziej sluza czestsze krotsze cykle (4 tyg). szybko zaczynam ja czuc i szybko potem efekty staja w miejscu i czy wtedy dalej ciagne cykl do 8tyg czy robie przerwe efekty zostaja.

hmm no tak szczerze mowiac to efekty, o ktorych mowicie tez mnie interesuja i zastanawialem sie miedzy tym a animal stakiem tylko, ze przy staku tez trzeba 2 puchy zjesc... ehhh sam juz nie wiem ale sprobowalbym tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bierz axisa ale 2 puchy to absolutne minimum
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
ehh to juz sam nie wiem bo 2 x axis = 320zl a 2 x animal stak = 240 zl

oba srodki polecane (chociaz animal bardziej kiedys niz teraz) no i starczaja na tyle samo.

szkoda mi prawie 3,5 bomby na boozer testa kiedy nawet nie jestem po cyklu

ale efekty opisywane brzmia na tyle kuszaco, ze juz nie wiem co robic najchetniej kupilbym 1 x axis albo ew. 2 x animal stak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - True Mass

Następny temat

Bsn - Endorush

WHEY premium