SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brudzące rękawiczki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1646
Moje farbowaly jakis czas i teraz prawie w ogóle ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 176 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2326
skorczy sie napewno ale mysle ze nie na tyle by je wyrzucic a zreszta jest to jedyny sposob na pozbycie sie farbowania,albo sprobuj to wrzucic w jakis odplamiacz typu wanish w letnia wode moze tez pomoze.

niema ludzi NIEZASTĄPIONYCH ale sa NIEZAWODNI...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
z czasem przejdzie

jest taki sposób najstarszych indian na wszelkie zabrudzenia łapy: przed treningiem namydlasz łapy mydłem i nie spłukujesz tylko czekasz aż łapa wyschnie sama, potem każdy bród zejdzie po spłukaniu wodą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Po chuy komukolwiek rękawiczki? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
żeby mieć piękną , gładką skórę na ślicznych dłoniach .

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2012-08-28 11:49:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
+ handicap to siły chwytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak rękawiczki brudzą Ci łapy, to je wypierdziel i ćwicz z magnezją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ćwicz z magnezją to nie tylko dłonie będziesz miał uyebane

a rękawiczki się skurczą, ja swoje wyprałem bo zapomniałem o nich i mi zbutwiały, to po wyschnięciu były tak małe ze może pół roczne dziecko by je dało radę założyć, gdyby nie były jeszcze sztywne
to normalne ze skóra po namoczeniu się kurczy przy suszeniu, taki ciekawy sposób ubijania wrogów kiedyś mafia stosowała zresztą 4

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak przeszkadza proszek od magnezji to można kupic wersję w płynie i tylko ręce są uwalone po tym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mała pomoc

Następny temat

pytanie/przedramie tricc

WHEY premium