SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brewster by KO! %) Adamek mistrzem świata! :D

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 913
no, no Weasley, rozumiem, że ty masz o wiele większe osiągnięcia w karierze sportowej niż Gołota. W takim razie gratulacje!! Tylko proszę przypomnij mi w jakiej dyscyplinie sportów walki brałeś udział na olimpiadzie??
****a roz***ałeś mnie.

Nic dodać, nic ująć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Może Wesley przesadził trochę i źle dobrał słowa.Ale jest kibicem i nawet jeżeli nie bral udziału na olimpiadzie to może pokrytykowac walkę którą obejrzał w telewizji (za którą zapłacił).A Gołota miał trzecią pod rząd szansę i jej nie wykorzystał.A powiedz mi kim by był Gołota gdyby nie kibice?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Big thx Jarząbek za walkę, bo ja wczoraj spałem, coś mi mówiło, że walka będzie albo niewarta obejrzenia albo Golo znowu dostaie wpierdól

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Wpierdól dostał porządny. Szkoda chłopaka!

Ale za to Adamek ładnie walczył i nie żałuje że po nocach siedziałem i oglądałem walki.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
To jest najlepszy scenariusz jaki mogłem sobie wyobrazić. Ambitny, ciężko pracujący i utalentowany Adamek zdobył mistrza i ma prawo być dumny z siebie. Szczerze mu gratuluję i mam nadzieję, że to dopiero początek już wspaniałej kariery.

A co do Gołoty to cieszę się nie mniej, bo zawsze uważałem go za zwykłego prymitywa, który żadnego wielkiego pojęcia o prawdziwej bokserce nie ma. I ta walka to pokazała jak chyba żadna inna dotychczas (chociaż lekcja jakiej udzielił mu niegdyś Lennox Lewis to był dość podobny przypadek). Przyjrzyjcie się co robi ten gość tuż po gongu - idzie krok do przodu i...zaraz staje jak wryty trzymając ręce wysoko w pozycji obronnej. I to jeszcze zanim Brewster wyprowadził jakikolwiek cios! Ja nie wiem co on sobie wyobrażał...może myślał, że Brewster będzie sobie stać spokojnie, albo kiwał się w miejscu jak ten patałach Ruiz i że będzie mógł spokojnie go trafiać. No bo przecież Andrzejek miał mieć "przewagę techniczną"....hahahaha...śmiechu warte. Technik to może i z niego jest, ale co najwyżej budowlany. No a ten niedobry Lamon postanowił po prostu boksować, zapewnić ciekawą walkę, w której zawodnicy wymieniają ciosy zamiast się macać. No jak on śmiał?! Żenada do entej potęgi. I bardzo się cieszę, że już nigdy nie zobaczymy Gołoty w ringu. On sobie oszczędzi kolejnego obciachu a my nie będziemy się musieli wstydzić za "naszego narodowego bohatera", bo za takiego go wszyscy, szczególnie ci z prasy, uważali od pojedynków z Riddickiem Bowe. A i tak wszyscy niedługo o tym zapomną, tak jak ochoczo zapomnieli o tym, co się stało w walkach z Lewisem czy Tysonem. Ale obym się mylił!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 913
Jarząbek, a kim by była rodzina Gracie i wszyscy zawodnicy MMA gdyby nie kibice?
Kibiców się zyskuje poprzez uznanie dla swojej ciężkiej pracy, bo chyba nie chcesz powiedzieć że to oni windują zawodników na szczyt. Nie mam umiejętności - nie mam kibiców, no chyba że znajomych i rodzinę.
Gołota mistrzem nie jest i nigdy nie będzie, jest na to za słaby, ale k***wa wlaczył z najlepszymi, bo jest tuż za nimi.
Życzę Wam wszystkim podobnych sukcesów, a nie wypisywania całkiem anonimowo "Gołota cienias, niech wyp****ala, wstyd!" itd.
Ku**a wejdźcie chociaż do 10 najlepszych zawodników w okręgu.

Nic dodać, nic ująć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
/przesłanie/

Dyskutujemy nie używając wulgaryzmów.

/koniec przesłania/

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
Mozemy jechac na Golote ile wlezie,mozemy go chwalic,jedno jest pewne,jeszcze dlugo nie bedziemy mieli takiego zawodnika w wadze ciezkiej boksu zawodowego.Takiego-mam na mysli to ze byl w czolowce i mial szanse walczyc z najlepszymi o pasy najlepszych federacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Tak ale Gracie na początku walczyli tylko dla słąwy dla swojej rodziny.A Gołota?Sam przyznaje ze tylko dla kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Wywaliłeś walkę z rapidshare Jarząbek? Czemu?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*gala olimp mma*

Następny temat

K-1 Scandinavia - wyniki!

WHEY premium