SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brassi

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


To takie pierwsze zdjecie, chce zobaczyc czy dobrze umieszczam te zdjecia, a niedlugo umieszcze zdjecia z silowni...

PS. Nie pamietam ile mialem lat na tym zdjeciu...
PS2. Sory za marna jakosc, ale nie miescily sie lepsze...



"(...)Jednakże wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają(...)"- Mario Puzo (Ojciec Chrzestny)

BRASSI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki

"(...)Jednakże wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają(...)"- Mario Puzo (Ojciec Chrzestny)

BRASSI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
no ma zadatki na byqa,lap sogacza
czekamy na fotki z silki


------------------------------
Pozdrawiam

JEAN CLAUDE VAN DAMME
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img] !!MAFIA SFD rządzi!! !!MAFIA SFD rządzi!! !!MAFIA SFD rządzi!! [img]../../buziaki/27.gif" alt="" />
"Jeśli za długo będziesz wpatrywał się w otchłań, otchłań zacznie wpatrywać się w ciebie"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=51482&whichpage=1&crc=17195527#post1 - ZAGLOSUJ NA SWEGO CZLOWIEKA....ZAGLOSUJ NA MNIE (dla tych którzy na mnie oddadza swój glos,SOG w KAZDYM dziale)
Pamietaj: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=51482&whichpage=1&crc=17195527#post1 Van Damme na moda



Zmieniony przez - van damme w dniu 2002-11-30 15:20:29

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK, ale fotki za jakis czas...

Dzieki za soga......

"(...)Jednakże wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają(...)"- Mario Puzo (Ojciec Chrzestny)

BRASSI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Hehehe olać zdjęcia z siłownia, dawaj więcej z dzieciństwa! i SG

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak tylko zeskan00je to wysle)))) ale teraz nie mam....
Troche bylem byk..... ale wtedy sie cwiczylo hehehhehehehe

"(...)Jednakże wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają(...)"- Mario Puzo (Ojciec Chrzestny)

BRASSI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Będę czekał, fotki z dzieciństwa są o tyle fjne że na nich jeszcze widać że byliśmy grzeczni a teraz...

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015

Spoko fota



-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
j/w

Moderator gierów komputerowych
*Członek MAFII SFD
*Znany jako Sędzia Dreed
*** Błogosławione to co czyni człowieka twardym ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4980
Ciekawe czy od tamtej pory cos urosles Mam nadzieje ze chociaz w lapce masz troszke wiecej

..::/Sukces to przede wszystkim uczciwość wobec siebie/::..

..::/Sukces to przede wszystkim uczciwość wobec siebie/::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No troszke jestem wiekszy...

Moze w srode zapodam kolejne foto

"(...)Jednakże wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają(...)"- Mario Puzo (Ojciec Chrzestny)

BRASSI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4980
Brassi ale zapodaj cos z silki :) napnij miesnie i zrob sobie foto :P a pozniej wrzucasz na forum :P


..::/Sukces to przede wszystkim uczciwość wobec siebie/::..

..::/Sukces to przede wszystkim uczciwość wobec siebie/::..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dajcie znaK !

Następny temat

Moja fotka, nowy użytkownik

WHEY premium