SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak libido, wzwodu itp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
krstk
Proviron juz zamowilem był normalnie w aptece, w czwartek idę do endodo który u siebie na stronie pisze ze zajmuje się leczeniem zaburzeń posterydowych impotencja itp. Mam nadzieje ze coś poradzi na to



Zmieniony przez - krstk w dniu 2017-09-23 18:54:56


Dziwne. Od dawna juz proviron dostac w aptece jest niemozliwe. Moze masz naprawde farta i jakis zapas sie uchowal, cenny towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64477
przeciez proviro jest juz normalnie w aptekach od jakiegos czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
Teraz mam dylemat czy go brać czy nie, sam się za bardzo nie znam a w internetach tez nic konkretnego nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
Jak masz dostep to bierz zawsze cos sie ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Provi idzie wyrwać tylko jak masz szczęście to chwile czekasz. Ja czekałem dobe a jak nie masz farta to kilka dni. W Pomorskiem bo gdzie indziej nie wiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64477
w wielkopolsce normalnie,mówimy o provi juz w zielonym pudle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
Ja jestem z wwa i dostałem od endo Anastrozol. Co do mojego stanu zdrowia to potencja libido itp na minus, totalne zero, idę do kolejnego endo po receptę na ten provi i się okaże, zaraz kurna depresji dostane od tego kurestwa,juz mi się wszystkiego odechciewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Przeciez na necie idzie zobaczyć gdzie jest dostępne provi. To nie tajemnica. U mnie w okolicy: apteka Gemini w Starogardzie Gdańskim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
Ja wiem gdzie jest dostępne nawet już zamówiłem Tylko chodzi mi o to czy mi to nie zaszkodzi, nie znam się i nie chce sobie więcej problemów roboi, mogę brać provi z tym anastrozolem ?


Zmieniony przez - krstk w dniu 2017-09-30 17:56:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
Łapie mnie sroga deprecha, jakieś konkretne rady macie ? Nie zaszkodzi mi bardziej ten provi ? Nie zablokuje mnie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl - pomoże?

Następny temat

Testosteron Prolongatum

WHEY premium