SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak libido, wzwodu itp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 571
A najlepsze jest to jak ktoś wyżej powiedział, że człowiek rano budzi się bez wzwodu który zawsze był i pewnie przez sen psycha również robi robotę. Super :) Nie oszukujmy się. Równowaga hormonalna łącznie z przygaszeniem przysadki została rozwalona. Ch** wie co jeszcze do tego, ale wątpie żeby mi się udało to naprawić do takiego stanu jaki miałem wcześniej. Na pewno spróbuję wszystkiego, ale na pewno nie będzie to zastanawianie się nad psychiką bo psychika moja nie ma tutaj nic do rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Co Wy ludzie macie z tym nocnym wzwodem co to za wyznacznik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 571
To odpowiesz mi jak uspokoiłeś swoją psychikę? Jak długo trwał Twój "ch**owy" stan. Bo serio jestem ciekawy. Odczekałeś jakiś czas? Czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wychodziłem z tego gówna nieraz deca potrafi zniszczyć libido i siedzi kupe miesięcy w org. Ale zawsze jakoś mi się udawalo teraz jestem 2 miesiące jakieś po cyklu żadnego clomidu niebralem libido git biez proviron boster teścia jak nie to prop i znów zejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Tylko jedno wyjście - trzeba uruchomić bombkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 571
Dla mnie uruchomić bombkę to nie problem. Tylko boję się że jeszcze bardziej przyblokuje przysadkę. A teraz pytanie jak długo taka bombka na propie powinna trwać w tej sytuacji? I co z tym provironem? Bo mogę mieć aptekę ale ten już wycofany. Jest jakiś nowy czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
SAA raz wchodzisz i nie wychodzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Amen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu niechodzi o blok kolego. Libido to temat złożony można mniec libido na prawie zerowym tesciu. I można mniec zerowe na teściu z igły. Dam jestem tego przykładem. Sam z tym walczyłem i wychodziłem deka o g**** potrafi zepsuć libido. Siedzi długo i pieroli cos z dopamina. No ale musisz kombinować. Stymulować lbido skoro proviron. Pomógł. I libido luzylo to po jaki hu odlozyles masz żreć priviron nawet jak libido wruci i będzie super to itak zryj jeszcze z miesiąc i dopiero stopniowo zmniejsz dawki i odluz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak nie to igła do końca życia itak przyjemnie ja już tęsknię i itak wruce i to nie z brak libida. Popristu igła uzależnia :)
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl - pomoże?

Następny temat

Testosteron Prolongatum

WHEY premium