SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak efektów. Towar ok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Problem jest taki ze za dużo sobie wyobrażacie jeśli chodzi o SAA . Zreszta tak jak całe społeczeństwo które ogląda kulturystę i odrazu jeden tekst - sterydy .


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2017-06-07 14:44:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Cayek
U mnie w pewnym momencie waga nie szła do góry, a mięso się budowało. Nagłe skoki wagi są chu*a warte. Głównie woda, smalec, glikogen i malutka część to mięsień. Poza tym co z tego, że jesteś technologiem żywności ? Nie wiem czego tam uczą, ale na pewno nie o insulinowrażliwości. Przy tym wzroście (3 cm niższy ode mnie jesteś) + otłuszczeniu zwyczajnie większość tego co będziesz budował to smalec. Będziesz się ulewał bo jesteś tłusty. Do tego albo słaba meta albo słaby trening albo oczekiwania z kosmosu. Ja mety praktycznie nie czułem poza b.dużym nabiciem po 3 tyg i sporym skoku siły. Było zrobić cykl na samym teście. Szkoda marnować pierwszy cykl na dziadostwo typu meta solo w dodatku przez tak krótki czas.



Obiecuję zrobić 6pack w momencie kiedy zdecyduje że chce być gejem Hehe.
Mój cel to być dużym ulanym sk*** jak już mówiłem ;)
Gdybyś w wieku 18 lat Chorowal na anoreksję to by Ci teraz taki poziom fatu jaki mam też nie przeszkadzał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Zamówiłem trochę mety z British dragon. Tu w Wielkiej Brytanii cieszy się trochę lepsza opinia. Dokończę cykl na niej i zobaczymy czy wina leży w mecie. Też ją sprawdzę na testach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Dziwne podejście ale każdy ma inne priorytety. To daj metę wal kebsy, pizze, ciastka zapijaj browarem i swój cel osiągniesz szybko.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Dziwne bo nie takie jak 90 procent ludzi ćwiczących na siłowniach którzy chcą wyglądać jak z okładki men's health i iść przez miasto z chłopakiem za rączkę? He heh
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Od roku jestem w klubie trojboju w UK nie boli mnie 18 proc fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Nie jestem sylwetkowcem a pytanie brzmi czemu mogę nie odczuwać działania mety na mój organizm, a nie jak zbić fat ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Nie musisz pisać, że każdy co ma kratę jest pedałem. Rób jak chcesz, dostałeś sporo odpowiedzi na swoje pytanie. Jak chcesz być wielkim sk***y... To zrób cykl jak sk***... I też tak jedz skur... A nie bierzesz 100 mety i czekasz na niewiadomo co...

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Zwiększ dawkę pizzy i progres będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
W zasadzie dobrze, ze meta "nie dziala"
to nie jest dla kazdego, pewne ograniczenia dyskwalifikuja

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - proszę o poradę

Następny temat

Zaczynajace sie gino

WHEY premium