SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak efektów. Towar ok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Jak sie uprzesz to i w dwa tygodnie mozesz miec 10kg na plus jak porzadna nadwyzka kal bedzie. Tylko ta masa to woda bedzie. A cykl z dupy i bez sensu cos takiego robic. Zablokowac zablokuje po "cyklu" woda zejdzie i tyle. Metka to dobry kik na cykl na dlugim estrze.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Waga 80kg ale zrobilem 30kg jest to conajmniej zastanawiajace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Spójrz na wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Te wielkie "przyrosty" na mecie robia ludzie, ktorzy jedza ciastka na sniadanie i pizze na kolacje, jezeli nie dodales kalorii po wejsciu na mete to oczywiste ze nie spuchniesz niewiadomo ile.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
alexadrian
Na takiej diecie zrobiłem 30 kg więc nie szukał bym powodu tutaj ;) Chodzi o to że nawet jakbym jadł za mało to ok nie ma co oczekiwac przyrostów ale na pewno czuł bym działanie samej mety na organizm a jak mówie absolutnie brak czuje się identycznie jak zawsze. Może jestem genetycznym cyborgiem i nic mnie nie rusza, nawet geranium ;) albo genetycznym kaleką i koks nie działa na mnie Hehe ponoć są takie przypadki ;)

Tak tak..
Na takuej diecie czyli jakiej?chyba nie chcesz powiedziec ze 30kg temu miales dokladnie taka sama diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
U mnie w pewnym momencie waga nie szła do góry, a mięso się budowało. Nagłe skoki wagi są chu*a warte. Głównie woda, smalec, glikogen i malutka część to mięsień. Poza tym co z tego, że jesteś technologiem żywności ? Nie wiem czego tam uczą, ale na pewno nie o insulinowrażliwości. Przy tym wzroście (3 cm niższy ode mnie jesteś) + otłuszczeniu zwyczajnie większość tego co będziesz budował to smalec. Będziesz się ulewał bo jesteś tłusty. Do tego albo słaba meta albo słaby trening albo oczekiwania z kosmosu. Ja mety praktycznie nie czułem poza b.dużym nabiciem po 3 tyg i sporym skoku siły. Było zrobić cykl na samym teście. Szkoda marnować pierwszy cykl na dziadostwo typu meta solo w dodatku przez tak krótki czas.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Jak pas po przybraniu 30kg ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3544
Kup sobie kreatyne i bialko chlopaku... bo zanim zrozumiesz do czego sluzyc dany koks to dlugo minie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Wg. mnie ewidentnie powinieneś czuć działanie mety. Ten środek jest tani więc śmiało dokup innej firmy i leć dalej. 2 kg wskoczyło w trzy tygodnie więc jakieś tam działanie jest. Ja zawsze na mecie mam pokaźny wzrost siły ale to u każdego wygląda inaczej. Jeżeli faktycznie nic na sztandze nie jesteś w stanie dołożyć to jest to dla mnie dziwne. Prędzej spodziewałbym się zerowego wzrostu wagi no chyba że wyniki siłowe przed mietkiem miałeś na wysokim poziomie



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-06-07 14:07:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
kamilplnk
alexadrian
Na takiej diecie zrobiłem 30 kg więc nie szukał bym powodu tutaj ;) Chodzi o to że nawet jakbym jadł za mało to ok nie ma co oczekiwac przyrostów ale na pewno czuł bym działanie samej mety na organizm a jak mówie absolutnie brak czuje się identycznie jak zawsze. Może jestem genetycznym cyborgiem i nic mnie nie rusza, nawet geranium ;) albo genetycznym kaleką i koks nie działa na mnie Hehe ponoć są takie przypadki ;)

Tak tak..
Na takuej diecie czyli jakiej?chyba nie chcesz powiedziec ze 30kg temu miales dokladnie taka sama diete?


Taka sama dietę nie ale taka sama wiedzę. Na sztandze dokładam tak samo jak na sucho. Chodzi o to że nie czuje jej działania. A jeśli o same przyrosty chodzi może jak kolega wyżej powiedział spodziewałem się efektów z kosmosu ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - proszę o poradę

Następny temat

Zaczynajace sie gino

WHEY premium