SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brał ktoś z was Testoplast?

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 332
Brał ktoś z was Testoplast - czy bardziej zwiększa masę czy siłę? Bardzo mało informacji można znaleźć na ten temat oprócz tych od producentów. Miał ktoś jakiekolwiek efekty po zużyciu miesięcznej dawki 100 tabletek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
wiem ze chcesz uzyskac odpowiedz akurat o testoplast, ale jezeli chodzi o booster testosteronu, to np. black devil, rowniez z hi tec'a, (drozszy) ale skuteczny, podnosi zarówno libido, siło na + i ubicie równiez, takze to bym Ci polecil, oczywiscie zalezy to od Twojego stazu i wielu innych czynników;)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 332
Ok dzięki, ale tak się składa, że mam już testoplast - rozumiem z twojej wypowiedzi że jest słaby, ale co powinień teoretycznie przynieść (mowa oczywiście o korzyściach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
tzn. nie mówie ze jest słaby, bo nie bralem tego.. teoretycznie to mysle ze moze poprawic regeneracje, jakosc snu, moze ubicie sylwetki, ciezko powiedziec, ale wziac mozesz i zawsze mozesz pozniej dodac swoja opinie o tym produkcie, skoro i tak juz go posiadasz ;)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja bralem ale dosc dawno odkad jest black devil jego stosuje mega wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 332
T.Pabianiak jak brałeś to powiedz chociaż czy jakieś efekty miałeś - rosła ci siła? masa? redukowałeś tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja przewaznie stosujac takie rzeczy wyczuwam duzo lepsza regeneracje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BLACK DEVIL

Następny temat

KINGA ZŁOTO NA ME !!!

WHEY premium