SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boostery ALRI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Siema
Dzis dla odmiany ja mam pytanie

Przegladajac swoj sklep dzis wpadly mi w oko boostery test ALRI mianowice
-jungle welfare
-restored

Pamietam ze jak zaczynalem w okolicach 2007r byly to bardzo chwalone produkty z granicy ciemej strony mocy
Przekopalem forum i znalazlem temat Banana ze pozniejsze serie byly lipne ale to byl 2009r. Czy ktos ostatnio testowal te produkty? Jak to teraz wyglada?

Tnx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Tam siedziały jakieś metylowane pochodne testosteronu robiące sajgon z organami. Odpuść to nic z pogranicza tylko zwyczajnie podsypany supel jakims metylowanym testem. Chcesz cos mocniejszego niz kreatyna to poczytaj o SARM-ach . Jest teraz masa tego na rynku i zbiera wszystko dobre opinie. Ale to juz bardziej dział doping.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Dzieki za odp

A podkierowalbys mnie jakims linkiem na pw o tych SARM-ach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez bym po prosil :) o linka


Zmieniony przez - dragsp w dniu 2015-08-05 21:25:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO myślicie o tym połączeniu ?:)

Następny temat

Whey C-6

Wiecej