SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolo Yeung

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4226
Ten serial był porażkowaty na maksa...

A g....!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3426
Co do szybkich KO:
http://www.taekwondo.civ.pl/ciekawostki.html
- ci, którym się nie chce szukać:
4 sec. (2000r, Łukasz Staiński, Oleśnica), 10 zagranicą (Paweł c*****, 2000, Czechy)

"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18


Bolo ma obecnie jakies 68 lat (urodził sie dokładnie 3.07.1938)))) jest swietnym aktorem (zwlaszcza kreacja w krwawym sporcie i tc 2000) )) a sylwetka godna pozazdroszczenia przez niejednego faceta)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
słuchajcie czytalam sobie niektore z waszych wypowiedzi i co jak co ale z niektorymi opiniami na temat mnichow shaolin nie moge sie zgodzic. prawda jest ze w klasztorach shaolin "szkoli sie" juz małych chlopców i treningi sztuki walki są nieodłącznym elementem każedego dnia. ale nie po to zeby potem moc sie chwalic ile to ja nie potrafie ale sztuka walki jest ich częścią filozofii życia i taka jest rożnica. nie mam watpliwosci ze ci ludzie sa w stanie robic zeczy o ktorych nam sie nie snilo z jednego prostego powodu: jesli sie czemus poswieca bez reszty to osiaga sie niewyobrazalne efekty i bardzo latwo przekroczyc granice naszej wyobrazalnosci)))) pozdrawiam wszystkich)) PS. serial legendy kung fu z carradinem w zadnym wypadku nie mozna zaliczyc do filmów "karate"!!! a umiejetnosci glownego bohatera.....delikatnie powiedziawszy minimalne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
"minimalne" to eufemizm

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
"minimalne" to jest eufemizm i taka role miał spełniać))))))))))) papatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Yeung miał jedno wielkie ułatwienie - jest bardzo niski, z tego co wiem ma 168cm wzrostu, przy tym dużo lepiej odznaczają się jego mięśnie, a sylwetka ... prawda - mój ideał (tylko nogi mógł lekko poprawić :D )

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
hihi a co z jego nogami jest nie tak?????? hmmmmmmm.........;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Mógłby je jeszcze trochę dopracować, przynajmniej jak na mój gust :D Chociarz w sumie nie wiem jak wygląda teraz, nie widziałem żadnego z jego ostatnich filmów

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18


Hi hi no coz nogi Bolo niczym sie nie wyróżniaja za to szczegół ten został do perfekcji dopracowany przez jego sya Davida)))))))))
ostatni film jaki widzialam z Bolo w roli głównej byl bodajze współczesy gladiator gdzie bolo gral "tego dobrego". tu juz mozna bylo zauwazyc ze Yang Sze nie nalezy juz do najmłodszych....ahhhh...jak ten czas leci)) pozdrawiam papatki))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Salta itd...

Następny temat

Jaki styl jest najlepszy na ulicy?

WHEY premium