SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldeon i test a stawy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Witam! Rok temu stwierdzono u mnie zwyrodnienie stawów, jakieś 5ms nic mnie nie bolało, a ostatnio zaczęły bolec mnie znowu, coś z tricepsem mam bo przy wykonywaniu ćwiczeń na triceps to się objawia i przy przyczepie tricepsa zaczyna bolec, miałem w planach dać bać boldka i testa enan tak na 12-16tyg. Czytałem ze boldek jakoś może pomoc na stawy, zacząć i zobaczyć co się będzie po wbiciu czy robic już przerwę jakas i w przerwie wbijac? To w ogóle jakoś pomaga tym stawa czy raczej placebo??? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
1.WIEK: 23
2. WAGA: 82
3. WZROST: 185
4. WYMIARY- nie mierzyłem dawno, w łapie było 42 ale nie ćwiczyłem długi okres czasu (8ms jakoś)
5. STAŻ NA SIŁOWNI: okolo 30 miesiecy
6. DIETA: 2600-2800 kcal
-białko: ok 200
-węglowodany: ok 350
-tłuszcz: ok 150
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
1 cykl na solo propie 2 na cypio i mecie
8. TRENING: 5x w tygodniu split
W zalaczniku program na ktorym trenuje od wrzesnia (po angielsku poniewaz nie mieszkam w pl)
9. CEL CYKLU: sucha masa miesniowa, rzezba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 8ms
11. POZIOM BF%: 15-18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 3300 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE: od roku nie sprawdzane, ale klata była 130, przysiad 140, martwego nie pamietam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Pomaga. Jest lepsze smarowanie. Estrogen, woda, kolagen itp itd. Problem w tym że stawy beda na pewno boleć mniej albo w ogóle lecz to nie zaleczy a jedynie stlumi problem i to nie jakoś spektakularnie.
Problem kolejny w tym że przybędzie ci siły i jeśli będziesz cisnal większym ciężarem przy takiej diagnozie to możesz jeszcze pogorszyć. Wszedlbym na małe dawki teścia I pozostał przy mniejszym ciężarze i w międzyczasie leczył
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Bzdura , nie pomaga . Druga sprawa duże dawki testosteronu wręcz upośledzają tworzenie kolagenu , wiec jesteśmy bardziej narażeni na kontuzje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
To myśle ze najbezpieczniej będzie poczekać z cyklem i chociaz w jakimś stopniu to ogarnąć, a później myśleć o bombie... Dzięki za odp, pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Dokładnie , to będzie najzdrowsza opcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomysl na cykl, prosze o opinie

Następny temat

Sustanon 250 Oregon real?fake?

WHEY premium