SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon BD słabe efekty !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
szymson a czemu skrzepy miales w nosie? krew leci z kinala? myslalem ze bold to praktycznie alternatywa dla deki i 10-12 tyg wystarczy, moze wlasnie bold wplynal by mi na apetyt bo np. przy mecie nie poszedl nic do przodu

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
stary wypadalo by poczytac troche o sordku zanim zaczniesz go uzywac
Sam nie wiedzialem ze boldenon wplywa na gestosc krwi wiec trezba brac cos na rozrzedzenie tj.acard badz aspiryne najzwyklejsza nie wieceh niz 80 mg na dobe.
Skrzepy w nosie robila mi sie wlasnie z tegoz oto powodu( ni byles swiadom tego).
Jesli chodzi o apetyt do tym chrakteryzuje sie kazdy dobrze kopiacy boldenon!! Sssanie nie do opanowania takze wnioskujhe srodek dla ciebie
Alternatywa moze nie ale tez nandrolon o wile delkatnijszy i przy zastosowaniu wylacznie w dlugich cyklach min 12 tyg IMO
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Bo meta ci apetyt zamulila ja mam to samo Z tym apetytem na boldzie tez różnie bywa. Bolda dlogo trzeba lecieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skrzep w nosie od zbyt gestej krwi ?

bez sensu jak dla mnie , z kad wogule ta krew w nosie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5004
a czego Ty sie po boldzie spodziewales... ktos tu juz kiedys pisal ze 1000ew porobi a tak to smiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 233 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5793
Kolego nie idzie Ci bo nie masz pojęcia o diecie, u Ciebie wpc i bcaa to dodatkowe wspomagacze, a kox jest podstawą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
paqman chyba nie pijesz do mnie? ja na samej mecie mimo ze apetytu nie mialem wykrecilem 8kg masy + jakies 35kg wiecej wycisku na plaskiej w 5 tyg. Nie mogłem zjeść więcej niż 3200kcal dziennie i tyle, a planowalem 3500kcal.

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766
najpierw autorowi tematu radzilbym zmienic tego bolda bo czekajac na efekty bd mozesz czekac czekac i sie nie doczekac

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
nie mam p[ojecia skad te skrzepy w nosie ale fakt faktem tak bylo przez prawie 6-7 tyg!!!
natomiast po uzyciu aspiryny a poznij acardu przeszlo jak reka odjac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
docker
nie moge podbic na gg rowniez bo jestes za swiezy na forum
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl

Następny temat

WEJSCIE NA PROLO

WHEY premium