SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bold weterynaryjny na farmie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Kurde, powtarzam ze robi sie tam zastrzyki z roznych rzeczy ale czy z saa nie wiem, na pewno rozne leki jak rozluzniajace miesnie przy porodzie czy antybiotyki a na rosniecie nie wiem, stad ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
no ja rozumiem, ale chyba interesuja Cie saa prawda, wiec z saa mozliwe ze podaja bolda badz trenA , ale obstawiam trenA

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261571
moze z finaplixu tren a to jest kosa niezla

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
finaplix podaje sie bydlu pod skore

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261571
wiem ze jakas tam kulke sie "wstrzeliwuje" ale co i jak dokladnie to nie mam pojecia

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dzieki panowie. Jakie nazwy mu podac? Finaplix/synevex i ogolnie boldenone undecylenat i stanazolol? Nawet jak bedzie chyba inna nazwa to substancja czynna bedzie napisana mniejszym drukiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
napisz mu genfar ganabol boldenona itd jak gosc nie jest obeznany w temacie to niekoniecznie zwracal uwage na "boldenone undecylenat"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Kurde, napalilem sie. Jakby przywiozl i do tego za smieszna kase nawet 50x50mg bolda to zayebioza. Na cykl podobno 200-300 eweek starczy ktos pisal kiedys. Polaczylby w nastepnym cyklu 300 z ampa alphy i byloby git. Chyba ze bedzie 2 x 50ml hehe. Tren tez nie zginie, wino tez byloby git. Czuje jednak ze moze byc lipa w ogole. Kvrde, tyle juz tam robia chlopy a ja nie myslalem o tym w ogole, dzis mi nawinal dopiero przy okazji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261571
Taki to pozyje

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Podam mu jednak nazwy substancji aktywnych, bo akurat VEBONOL tez jest boldem, nie tylko takie popularne nazwy jak equipose, ganabol, genfar.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA-+WINSTROL

Następny temat

co na poczatek mozecie polecic?

WHEY premium