SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolacy posladek... Co jest ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47644
Okej, dzieki wielkie za odp. Hok: a kto tu mowi, ze bije w jeden poslad ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
No to muesz miec nie bywałego farta skoro 2 razy pod rząd i to w 2 różnych posladkach

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
wez augmentin,lekarze zawsze go zapisuja na stany zapalne bo ajlepeij dzila na takie dolegliwosci jak nie przejdzie za 3 dni to do lekarza , czasami takie rzeczy sie zdazają . Mi sie cos podobne nie dawno zdazyło i trawiłem na stoł operacyjny jako nagły przypadek by było zagrozenie zycia. Ponad pół litra ropy miałem w najgłepszych warstwach miesni posladkowych , byłem bardzo bliski dostania ropowicy ,tzn ropa by sie zmieszła z krwią doszła do serca i kaput. Dlatego takich spraw nie wolno bagatelizowac, mozliwe ze masz lekki stan zapalny mocny antybotyk powinnien pomoc jak nie pomoze to bedziesz miał dupe krojona i czyszczona. Gorączka jest bo organizm walczy z tym dziadostwem , ja mialem 39,7 ale naprawde był to bardzo paskudny przypadek lewy posladek był dwa trzy razy wiekszy od prawego przez spodnie było to widac , sądze ze ciebie nie jest tak źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
Dariusz to co Ty biłes?

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
tajemica , towar był ok , tylko bardzo duzo ilsoc incjct , od dobrch paru tyg ładowlem igla 0,8 ciagle w te same zrosty, a ze to była taka igła to ładnie je przebjala i substancja płynnie wchodzila tylko nie chciała sie rozchodzić, czesc zostawala w miesniu i tak stopniowo coraz bardzej pogarszałem ten stan az w koncu organizm sie zbuntował i powiedzila doscyc. W posladki ladowalem winsrol incjt zamobna tylko w dosc konkretnych dawkach troszke wiekszych niz typowi amatorzy dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47644
Dariusz: To mnie teraz nastraszyles... Ale mysle, ze, az tak zle nie jest... Ten lek o ktorym piszesz jest w postaci masci czy tabletek ? Na recepte ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
SpAiro_ nie ma co sie bac, ja też miale na początku pewne obawy, a teraz już pałen lajt

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
augmentin jest silnym antybiotykiem , na recepte , tabletki to są , jak nie masz lec jutro to lekarza rodzinnego przy okazji zobaczy posladek i zapoznasz sie juz z fachową opinia , miejscowo mozesz stsowac masci przecizapalno -bolowe, typu fastum, repail gel i inne w celu zmniejszenia obrzeku i dolegliwosci bolowych. ja miałem naprawde olbrzymi ten posladek jak to zobaczył lekarz rodzinny to sie az za głowe złapał bo powiedziła ,ze pierwszy raz cos taiego widzi , o tym abym usiadł to moglem pomazyc, nawet miałem problem schyleniem sie i włozeniem butów. Takze jutro do lekarza , bedzie ok w 90% przypadów stan zapalny ustepuje po podaniu antybiotyku, rzadko kiedy trafia sie pod nóż. Jak Ci przepisze ten antybiotyk to od razu zakup sobie do niego lakcid i pij kefir albo jogurt codziennie, bo niszczy on całą flore bakteryjna w organizmie
no i najwaznejsze powiedz lekarzowi co Ci sie stało , od czego to się stało i kiedy robiłes w to miejsce zastrzyk wtedy bedzie wiedzial jak Cię leczyć , jak mu zaczniesz ściemniać to wystawizła diagnoze i dupa. Aha i na pewno nie ominie Cię gadanina o sterydach jakie to nie są one złe i inne takie duperele bedzie gadał.
Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2008-03-05 21:49:52

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2008-03-05 21:55:45
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47644
Dariusz189: Wielkie dzieki. A powiedz mi jeszcze czy bic dalej ? Ale oczywiscie juz nie w ten posladek...

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
bij i trenuj dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna rada

Następny temat

strzal z winka problem z nabraniem

WHEY premium