SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol w rece/Caly czas napiety biceps

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 487
Siema wszyscy. Po ostatnim treningu czuje straszny bol przy probie prostowania prawej reki, prawdopodobnie po podciaganiu na drazku bo od razu po 1 serii mnie zaczela napier**lac. Biceps (i poczatek przedramienia) sa napiete i twarde jak skala, a z reka moge chodzic tylko zgieta..

Pytanie o co ogolnie chodzi, czy to zostawic tak, czy jakos na sile rozruszac/prostowac zeby jak najszybciej wrocic sprawnym na silke? I czy moge kontynowac trening w nastepnym tyg (dzisiaj robie tylko nogi) jak bol nie przejdzie/nie dam rady wyprostowac lapy.

Dzieki z gory
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zdiagnozować i wyleczyć, dopiero wracać i nie przesadzać z obciążeniem + rozgrzewka.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
na pewno nie rozciągać na siłę mimo bólu!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Moim zdaniem naderwałeś, lub naciągnąłeś mięsień dwugłowy ramienia, czego efektem jest jego reakcja obronna, jaką jest skurcz co powoduje ograniczenie wyprostu w stawie łokciowym. Na siłę nie rozciągaj, bo zrobisz sobie większą krzywdę. Mięsień się zregeneruje, lecz to wymaga czasu, a potem delikatnych treningów wzmacniających z małym ciężarem. Oczywiście już dawno powinieneś być zapisany na rehabilitację.
1

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciągnięta skóra na twarzy u 17 latka

Następny temat

Lordoza, a martwy ciąg

WHEY premium